Prancūzai 28-ą min. išsiveržė į priekį (0:1), kai pasižymėjo Olivier Giroud, bet jau po 4-ių minučių (32-ą) liuksemburgietis Aurelienas Joachimas netikėtai išlygino santykį (1:1). Tiesa, tuoj pat (37-ą min.) Antoine'as Griezmannas realizavo 11 metrų baudinį (1:2). 77-ą min. O. Giroud įtvirtino Prancūzijos rinktinės pergalę 1:3.

Kitose šios grupės rungtynėse Nyderlandai viešėjo Bulgarijoje. Bulgarai pirmo kėlinio viduryje jau pirmavo 2:0 po dviejų Spaso Delevo taiklių smūgių 5-ą ir 20-ą min. Olandai taip ir nesugebėjo perimti iniciatyvos ir patyrė antrą pralaimėjimą atrankoje 0:2 (0:2).

B grupės susitikime Europos čempionė Portugalija namuose priėmė Vengriją ir pranoko svečius 3:0 (2:0). Pirmame kėlinyje po įvartį pelnė Andre Silva (32-ą) ir Cristiano Ronaldo (36-ą min.). O antrame kėlinyje (65-ą min.) C. Ronaldo puikiai atliko baudos smūgį (3:0).

H grupės dvikova tarp Belgijos ir Graikijos baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Graikai pirmavo, kai antro kėlinio pradžioje (46-ą min.) įvartį įmušė Konstantinos Mitroglou. Tačiau Romelu Lukakau 89-ą min. spėjo išlyginti santykį (1:1). Belgai prarado pirmus taškus ir praleido tik antrą įvartį turnyre. Tuo metu graikai mačą baigė devyniese, kai iš aikštės buvo pašalinti Panagiotis Tachtsidis (65-ą) Georgios Tzavellas (90+5 min.).

A grupė

Bulgarija 2 - 0 Nyderlandai

5' Spas Delev [1 - 0]
20' Spas Delev [2 - 0]

Liuksemburgas 1 - 3 Prancūzija

28' Olivier Giroud [0 - 1]
32' Aurelien Joachim [1 - 1]
37' Antoine Griezmann [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
77' Olivier Giroud [1 - 3]

Portugalija 3 - 0 Vengrija

32' Andre Silva [1 - 0]
36' Cristiano Ronaldo [2 - 0]
65' Cristiano Ronaldo [3 - 0]

Belgija 1 - 1 Graikija

46' Konstantinos Mitroglou [0 - 1]
89' Romelu Lukaku [1 - 1]

65' Panagiotis Tachtsidis (Graikija) – raudona kortelė
90+5' Georgios Tzavellas (Graikija) – raudona kortelė