Nors Urugvajus išsiveržė į priekį po 9 min. Edinsono Cavani įmušto 11 m baudinio, brazilai netruko sureaguoti. 18 min. puikiu tolimu smūgiu rezultatą išlygino Kinijoje rungtyniaujantis saugas Paulinho.

Po pertraukos tas pats Paulinho persvėrė rezultatą svečių naudai (51 min.), 74 min. brazilus nuo varžovų nutolino meistriškai greitą ataką užbaigęs Neymaras, o 92 min. trečią savo įvartį įmušė vienas geriausių gyvenimo rungtynių sužaidęs Paulinho, kadaise atstovavęs ir dabar jau neegizstuojančiam „FC Vilniaus“ klubui.

Po šio mačo Brazilija nuo Urugvajaus turnyro lentelėje nutolo jau 7 taškais.

Itin svarbią pergalę iškovojo ir Argentinos futbolininkai, pakilę į turnyro lentelės lyderių trejetą. Jie namuose 1:0 nugalėjo principine varžove tapusią Čilės rinktinę. Vienintelį įvartį 16 min. įmušė Lionelis Messi, realizavęs gana abejotinai skirtą 11 m baudinį.

Visi rezultatai

Urugvajus 1 – 4 Brazilija

11' Edinsonas Cavani [1-0] - iš 11 m
18' Paulinho [1-1]
51' Paulinho [1-2]
74' Neymaras [1-3]
'90+2' Paulinho [1-4]

Argentina 1 – 0 Čilė

16' Lionelis Messi [1-0] - iš 11 m

Paragvajus 2 – 1 Ekvadoras

12' Bruno Valdezas [1-0]
65' Junioras Alonso [2-0]
70' Felipe Caicedo [2-1]

Venesuela 2 – 2 Peru

24' Mikelis Villanueva [1-0]
40' Romulo Otero [2-0]
46' Andre Carrillo [2-1]
65' Paolo Guerrero [2-2]

Kolumbija 1 – 0 Bolivija

83' J. Rodriguezas [1-0]

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)