„Middlesbrough“ ir „Manchester United“ mače jau per pridėtą rungtynių laiką vartininkas V. Valdesas į baudos aikštelę atriedėjusį kamuolį ketino pasiųsti kuo toliau į „Manchester United“ aikštės pusę.

Tačiau netikėtai lygioje vietoje paslydo ir suklupo, o pirmas prie kamuolio suskubęs Antonio Valencia įtvirtino „Manchester United“ pergalę 3:1 (1:0).

Pirmame kėlinyje 25 min. „Raudonuosius velnius“ į priekį išvedė Marouane Fellaini.

Antrajame kėlinyje 62 min. puikiu šūviu į viršutinį vartų kampą svečių persvarą padvigubino Jesse Lingardas.

77 min. rezultatą sušvelnino Rudy Gestede.

Aikštės šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir spaudė svečius. Jau minėta V. Valdeso apmaudi klaida ir trečiasis A. Valencia įvartis nuramino visas emocijas.

„Manchester United“ per klubo istoriją iškovojo istorinę 600-ąją pergalę „Premier“ lygoje, to dar nebuvo pavykę padaryti nei vienam klubui.

Po šios pergalės penktą vietą užimančio „Man United“ klubo sąskaitoje – 52 taškai (po 27 rungtynių). „Middlesbrough“ komanda kovoja dėl išlikimo „Premier“ lygoje, šiuo metu ekipa užima 19-tą vietą (22 taškai).

Kitose šio turo rungtynėse „Tottenham Hotspur“ namuose 2:1 (2:0) įveikė „Southampton“ futbolininkus.

Paskutiniame sekmadienio mače „Manchester City“ savo aikštėje priėmė „Liverpool“ futbolininkus. Pastarieji antrajame kėlinyje po Jameso Milnerio realizuoto 11 m baudinio pirmavo 1:0. Pepo Guardiolos auklėtinių spaudimas atnešė vaisių: 69 min. rezultatą išlygino Sergio Aguero.

Čempionate pirmauja Londono „Celsea“ – 69 taškai (po 28 rungtynių), 2 vietoje – „Tottenham Hotspur“ (59 tšk.), trečioje pozicijoje žengia „Manchester City“ (57 tšk.).

„Middlesbrough“ 1 – 3 „Manchester United“

30 min. [0:1] Marouane Fellaini

62 min. [0:2] Jesse Lingardas

77 min. [1:2] Rudy Gestede

90 min. [1:3] Antonio Valencia

„Tottenham Hotspur“ 2 – 1 „Southampton“

14 min. [1:0] Christianas Eriksenas

33 min. [2:0] Dele Alli

52 min. [2:1] Jamesas Ward-Prowse

„Manchester City“ 1 – 1 „Liverpool“

51 min. [0:1] Jamesas Milneris

69 min. [1:1] Sergio Aguero

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)