Visišką pranašumą „Old Trafford“ stadione turėję „raudonieji velniai“ 70 minučių nesėkmingai mėgino nuginkluoti varžovų vartininką.

Zlatanas Ibrahimovičius net dukart pataikė į „Rostov“ vartų konstrukciją, tačiau tik antrojo kėlinio viduryje po švedo perdavimo Juanas Mata (70 min.) pelnė taip lauktą pergalingą įvartį.

Rusų žiniasklaida nepaisant pralaimėjimo negailėjo gerų žodžių „Rostov“ futbolininkams. Anot jos, pirmą kartą „Old Trafford“ stadione pasirodžiusi Rostovo komanda gėdos nepadarė ir kovėsi vyriškai.

Tuo tarpu internete jau plinta tikriausiai daugiausiai dėmesio iš šių rungtynių susilauksiantis epizodas, kaip Mančesterio komandos strategas rūpinasi savo auklėtiniais.

Jau po pelnyto įvarčio J. Mourinho davė bananą gynėjui Marcosui Rojo. Matyt, pastarasis pritrūko energijos ir treneris tuoj pat sumojo, ką daryti.

Mourinho, Young and Rojo link-up play #MUFCpic.twitter.com/1Zxbj3ckXs— Devils Latest (@Devils_Latest) March 16, 2017

Į Europos lygos ketvirtfinalį taip pat pateko Stambulo „Besiktas“ (Turkija), „Genk“ (Belgija), Vigo „Celta“ (Ispanija), Amsterdamo „Ajax“ (Olandija), Briuselio „Anderlecht“ (Belgija), Gelzenkircheno „Schalke 04“ (Vokietija) ir Liono „Olympique“ (Prancūzija).

Europos lygos ketvirtfinalio burtai vyks penktadienį Nione, Šveicarijoje. Pirmieji ketvirtfinalio mačai bus žaidžiami balandžio 13-ą dieną, o atsakomosios rungtynės vyks balandžio 20-ą dieną.

Visų aštuntfinalio rungtynių rezultatai:

„Genk“ 1 – 1 „Gent“
(bendras dvejų rungtynių 6:3)
20' [1 – 0] Timoty Castagne
84' [1 – 1] Louisas Verstraete

„Bešiktaš“ 4 – 1 „Olympiacos“
(bendras dvejų rungtynių – 5:2)
10' [1 – 0] Vincentas Aboubakaras
22' [2 – 0] Ryanas Babelis
31' [2 – 1] Tarikas Elyounoussi
75' [3 – 1] Ryanas Babelis
84' [3 – 1] Cenkas Tosunas

„Krasnodar“ 0 – 2 „Celta“
(bendras dvejų rungtynių rezultatas – 1:4)
52' [0 – 1] Mallo
80' [0 – 2] Iago Aspas
86' – pašalintas Charlesas Kabore („Krasnodar“)

Amsterdamo „Ajax“ 2 – 0 „Koebenhavn“
(bendras dvejų rungtynių rezultatas – 3:2)
23' [1 – 0] Bertrandas Traore
45+3' [2 – 0] Kasperas Dolbergas (11 m)

Briuselio „Anderlecht“ 1 – 0 Nikosijos „Apoel“
(bendras dvejų rungtynių rezultatas – 2:0)
65' [1 – 0] Frankas Acheampongas

„AS Roma“ 2 – 1 Liono „Olympique“
(bendras dvejų rungtynių rezultatas – 4:5)
16' [0 – 1] Mouctar Diakhaby
17' [1 – 1] Kevinas Strootmanas
60' [2 – 1] Lucas Tousart („Olympique“, į savo vartus)

Menchengladbacho „Borussia“ 2 – 2 Gelzenkircheno „Schalke 04“
(bendras dvejų rungtynių rezultatas – 3:3, „Schalke 04“ laimi dėl išvykoje daugiau pelnytų įvarčių)
26' [1 – 0] Andreas Christensenas
45+2' [2 – 0] Mahmoudas Dahoudas
54' [2 – 1] Leonas Goretzka
68 ' [2 – 2] Nabilas Bentalebas (11 m)

„Manchester United“ 1 – 0 „Rostov“
(bendras dvejų rungtynių rezultatas – 2:1)
70' [1 – 0] Juanas Mata

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)