Po puikaus Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo pirmąjį dvikovos įvartį 35-ą minutę pelnė Henrikhas Mkhitaryanas (1:0)

Z. Ibrahimovičius turėjo progos antrame kėlinyje padvigubinti pranašumą, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų skersinio.

„Rostov“ išnaudojo savo progą 53-ą minutę, kai Aleksandras Bukharovas išlygino rezultatą 1:1.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kitą savaitę, ketvirtadienį, „Old Trafford“ stadione. Priminsime, kad „Manchester United“ trofėjų kolekcijoje dar nėra Europos lygos čempionų titulo.

UEFA Europos lygos aštuntfinalio pirmosios rungtynės:

„FC Rostov“ 1 – 1 „Manchester United“
35' [0 – 1] Henrikhas Mkhitaryanas
53' [1 – 1] Aleksandras Bukharovas

„Kopenhavn“ 2 – 1 „Ajax“
1' [1 – 0] Rasmusas Falkas
32' [1 – 1] Kasperas Dolbergas
60' [2 – 1] Andreas Cornelius

APOEL 0 – 1 „Anderlecht“
29' [0 – 1] Nicolae Stanciu

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)