Rungtynės „Old Trafford“ stadione baigėsi taikiu rezultatu 1:1, nors šeimininkai per pirmas 20 minučių galėjo pasižymėti daugybę kartų.

23 min. galiausiai tai padarė gynėjas Marcosas Rojo.

Bet 40 min. 11 m baudinį realizavęs Joshua Kingas atkūrė status quo. Po kelių minučių antrą geltoną kortelę prieš save išvydo „Bournemouth“ atstovas Andrew Surmanas, bet net ir turėdami žaidėjo deficitą svečiai didvyriškai laikėsi iki mačo pabaigos.

Tiesa, 72 min. jie atrodė pasmerkti: dėl žaidimo ranka baudos aikštelėje teisėjas skyrė 11 m baudinį į „Bournemouth“ vartus. Bet Z. Ibrahimovičiaus smūgį atrėmė A. Borucas.

Po lygiųjų abi ekipos išliko tose pačiose pozicijose turnyro lentelėje: „Manchester United“ yra šeštas, „Bournemouth“ – 14-as.

Kitose šeštadienio rungtynėse čempionų titulą ginantis „Leicester City“ namuose atsiliko nuo „Hull“ futbolininkų, bet įmušė tris įvarčius paeiliui ir laimėjo 3:1.

Po trenerio Claudio Ranieri atleidimo „lapės“ nugalėjo antrą kartą iš eilės ir pasivijo „Bournemouth“. Nuo iškritimo zonos, ties kuria balansavo didesnę sezono dalį, „Leicester City“ dabar skiria 5 taškai.

Paskutinėse ir didžiausią intrigą kėlusiose šeštadienio rungtynėse susidūrė pastaruoju metu daug kritikos susilaukiančių Jurgeno Kloppo ir Arsene'o Wengero auklėtiniai.

„Liverpool“ apgynė savo tvirtovę, įveikęs atvykėlius iš sostinės Londono „Arsenal“ 3:1.

Pirmame kėlinyje aikštėje dominavo šeimininkai, po Roberto Firmino ir Sadio Mane smūgių įgiję saugią persvarą. „Arsenal“ atkuto po pertraukos, bet Danny Welbecko įvartis komandos iš bėdos neištraukė. Pačioje dvikovos pabaigoje „Liverpool“ pergalę įtvirtino Georginio Wijnaldumas.

Trys taškai J. Kloppo ekipai leido bent laikinai pašokti iš penktos į trečią poziciją. Žemyn iš ketvirtos vietos „Liverpool“ nustūmė būtent įveiktą „Arsenal“.

Rezultatai

„Manchester United“ 1 – 1 „Bournemouth“
23' [1 – 0] Marcosas Rojo
40' [1 – 1] Joshua Kingas
45' pašalintas Andrew Surmanas („Bournemouth“)
72' Zlatanas Ibrahimovičius („Manchester United“) neįmušė 11 m

„Leicester City“ 3 – 1 „Hull City“
14' [0 – 1] Samas Clucasas
27' [1 – 1] Christianas Fuchsas
59' [2 – 1] Riyadas Mahrezas
89' [3 – 1] Tomas Huddlestone'as (į savo vartus)

„Stoke City“ 2 – 0 „Middlesbrough“
29' [1 – 0] Marko Arnautovičius
42' [2 – 0] Marko Arnautovičius

„Swansea City“ 3 – 2 „Burnley“
12' [1 – 0] Fernando Llorente
20' [1 – 1] Andre Gray (iš 11 m)
61' [1 – 2] Andre Gray
69' [2 – 2] Martinas Olssonas
90' [3 – 2] Fernando Llorente

„Watford“ 3 – 4 „Southampton“
4' [1 – 0] Troy Deeney
28' [1 – 1] Dušanas Tadičius
45' [1 – 2] Nathanas Redmondas
79' [2 – 2] Stefano Okaka Chuka
83' [2 – 3] Manolo Gabbiadini
86' [2 – 4] Nathanas Redmondas
90' [3 – 4] Abdoulaye Doucoure

„West Bromwich Albion“ 0 – 2 „Crystal Palace“
55' [0 – 1] Wilfriedas Zaha
84' [0 – 2] Androsas Townsendas

„Liverpool“ 3 – 1 „Arsenal“
9' [1 - 0] Roberto Firmino
40' [2 - 0] Sadio Mane
57' [2 - 1] Danny Welbeckas
90' [3 - 1] Georginio Wijnaldumas