Susitikimą laimėjo aikštės šeimininkai, kuriems pergalę lėmė 73 min. puolėjo Ciro Immobile tiksliai realizuotas 11 metrų baudinys.

Lietuvis aikštėje nepasirodė, visas rungtynes „Lazio“ vartus patikimai gynė taip pat jaunas, 21-erių vartininkas Thomas Strakosha. Iš Albanijos kilęs vartų sargas „Lazio“ klubui priklauso nuo 2012 m.

M. Adamonis Romos „Lazio“ klube atsidūrė 2016-ųjų rugpjūčio pabaigoje ir šiame sezone rungtyniauja Italijos jaunimo („Primavera“) čempionate. Panevėžio futbolo akademijoje (PFA) futbolo kelią pradėjęs M. Adamonis neturėtų skųstis savo sportine forma: per 14 žaistų rungtynių 8-iose iš jų nepraleido nė vieno įvarčio.

Dar atstovaudamas Panevėžio futbolo akademijai Marius prisijungė prie „Ekranas-2“ dublerių ekipos (2013–2014 m.), subyrėjus klubui, jo talentą pastebėjo Klaipėdos „Atlantas“. 2016-ųjų pradžioje panevėžietis buvo išnuomotas „Premier“ lygos klubui „AFC Bournemouth“.

Tačiau Anglijoje Marius neužsibuvo, vasarą grįžo į „Atlantą“. Tiesa, ir uostamiesčio klubas netapo ilgalaike Mariaus darboviete. Rugpjūčio pabaigoje M. Adamonis išvyko į Romą ir beveik pusmetį panevėžietis – 1900 metais įkurto „Lazio“ klubo narys.

Visi sekmadienio „Serie A“ pirmenybių sekmadienio rezultatai

„Palermo“ 1 – 1 „Sampdoria“

31 min. [1:0] Ilija Nestorovski

90 min. [1:1] Fabio Quangliarella

„Chievo Verona“ 2 – 0 „Pescara“

12 min. [1:0] Valteras Birsa

61 min. [2:0] Lucasas Nahuel Castro

„Crotone“ 1– 2 „Cagliari“

10 min [1:0] Adrianas Stoian

32 min. [1:1] Joao Pedro Galvao

69 min. [1:2] Marco Borriello

„Genoa“ 1 – 1 „Bologna“

57 min. [0:1] Federico Viviani

90 min. [1:1] Olivier Nitchamas

„Lazio“ 1 – 0 „Udinese“

73 min. [1:0] Ciro Immobile

„Sassuolo“ 0 – 1 „AC Milan“

22 min. [0:1] Carlosas Bacca

Milano „Inter“ 1 – 3 „Roma“

12 min. [0:1] Radja Nainggolanas

56 min. [0:2] Radja Nainggolanas

81 min. [1:2] Mauro Icardi

85 min. [1:3] Diego Perotti