Pirmame kėlinyje nebuvo sukurta daug pavojingų progų. Kai atrodė, jog pirma pusė baigsis be įvarčių, kamuolys suspurdėjo svečių iš Kauno tinkle. Po atakos, kurioje dalyvavo Domantas Šimkus ir Donatas Kazlauskas, pastarasis pelnė įvartį.

Antras kėlinys buvo akivaizdžiai aktyvesnis. Futbolininkus įjungti aukštesnę pavarą privertė dar labiau atvėsęs oras. Įpusėjus kėliniui, Kauno ekipos narys Ernestas Mickevičius rado spragą uostamiesčio ekipos gynyboje ir išlygino rezultatą.

Per likusį laiką nė vienai komandai nepavyko pasiekti pergalingo įvarčio.

Kauno Žalgiris“ užims nusprendusio atsisakyti dalyvauti A lygoje Kazlų Rūdos „Šilo“ vietą jau kitą savaitę prasidėsiančiame Lietuvos čempionate.

„Atlantas“ iki čempionato pradžios dar žada išmėginti jėgas Liepojoje (Latvija) su vietos ekipa „Liepaja“, o A lygoje pirmas rungtynes žais kovo 4-ą dieną namuose su čempionu Vilniaus „Žalgiriu“.

Kauniečių ekipos lauks mačas kovo 5-ą dieną svečiuose su Utenos „Uteniu“.

„Sūduvos“ futbolininkai nugalėjo DFK „Dainavą“

Kitose draugiškose futbolo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ namuose 2:0 (2:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainavą“.

Pergalę šeimininkams lėmė Roberto Vėževičiaus (20-ą min.) ir Karolio Laukžemio (33-ią min.) įvarčiai.

Tai buvo paskutinės „Sūduvos“ draugiškos rungtynės prieš A lygos sezono pradžią. Pirmas rungtynes „Sūduva“ žais kovo 4-ą dieną namuose su „Jonava“.