Jau pirmo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai pasiuntė svečius iš sostinės į nokdauną, kai 5-ą min. puikiu smūgiu kaire koja iš baudos aikštelės kamuolį į tolimą vartų viršutinį kampą pasiuntė italas Simone Zaza, o 9-ą min. rezultatą padvigubino Fabianas Orellana.

Kėlinio pabaigoje 44-ą min. madridiečių lyderis portugalas Cristiano Ronaldo galva „uždarė“ Marcelo perdavimą iš kairio sparno ir sušvelnino skirtumą 1:2.

Visą antrą kėlinį ir teisėjo kompensuotas 4 min. „Real“ futbolininkai spaudė varžovus ir siekė išlyginti rezultatą, o „Valencia“ patikimai gynėsi, pavojingai kontratakavo ir išsaugojo pergalę 2:1.

Buvo užfiksuota gausybė pražangų – tikrų ir suvaidintų, parodytos 7 geltonos kortelės (5-ios – „Valencia“, o 2 – „Real“).

Tik po antro pralaimėjimo šį sezoną Madrido klubas su 52 taškais išsaugojo lyderio poziciją, bet jį persekiojanti „Barcelona“ (51 tšk.) atsilieka tik tašku. Tiesa, sostinės atstovai dar turi rungtynes atsargoje. Nedaug nuo abiejų favoritų atsilikusi ir „Sevilla“ (49 tšk.).

Tuo metu Valensijos komanda šventė 7-ą pergalę, surinko 26 taškus ir pakilo į 14-ą vietą.

Rezultatas:

„Valencia“ 2 – 1 Madrido „Real“.

5' Simone Zaza [1 - 0]
9' Fabian Orellana [2 - 0]
44' Cristiano Ronaldo [2 - 1]