Monakiečiams įvarčius pelnė lenkas Kamilis Glikas 16-ą ir Kylianas Mbappe 20-ą min., o aikštės šeimininkų legionierius iš Brazilijos Hiltonas 47-ą min. sušvelnino santykį.

„Monaco“, kuris su 55 taškais toliau pirmauja turnyro lentelėje, mačą baigė dešimtyje, kai 88-ą min. iš aikštės buvo pašalintas brazilas Jemersonas.

„Montpellier“ futbolininkai patyrė dešimtą nesėkmę ir su 26 taškais liko 13-i.

Vienas sezono favoritų „Paris Saint Germain“ klubas namuose priėmė „Lille“ komandą ir tik pačioje rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę 2:1 (0:0). Paryžiečiai 70-ą min. išsiveržė į priekį po urugvajiečio Edinsono Cavani smūgio, bet 86-ą min. Nicolas De Preville'is santykį išlygino. Sostinės futbolininkus išgelbėjo brazilas Lucas, pasiekęs pergalingą įvartį jau per teisėjo kompensuotą laiką (90+1 min.).

PSG klubas su 52 taškais yra antras ir 3 taškais atsilieka nuo „Monaco“ futbolininkų. Lille ekipa (26 tšk.) užima 12-ą poziciją.

„Bordeaux“ klubas išvykoje 4:0 (2:0) sutriuškino „Caen“ komandą, o nugalėtojams Francois Kamano iš Gvinėjos pelnė du įvarčius. Po vieną įmušė urugvajietis Diego Rolandas ir čekas Jaroslavas Plašilas. Bordo ekipa su 26 taškais šoktėlėjo į 6-ą poziciją, o Kajeno atstovai (25 tšk.) yra 15-i.

„Montpellier“ 1 - 2 „Monaco“

16' Kamil Glik [0 - 1]
20' Kylian Mbappe [0 - 2]
47' Hilton [1 - 2]

88' Jemerson („Monaco“) – raudona kortelė

„Paris SG“ 2 - 1 „Lille“

70' Edinson Cavani [1 - 0]
86' Nicolas De Preville [1 - 1]
90+1' Lucas [2 - 1]

„Caen“ 0 - 4 „Bordeaux“

11' Diego Rolan [0 - 1]
22' Francois Kamano [0 - 2]
63' Francois Kamano [0 - 3]
90' Jaroslav Plašil [0 - 4]