Svečiai 70 min. išsiveržė į priekį: „Sampdoria“ puolėjas, kolumbietis Luisas Murielas realizavo 11 metrų baudinį.

Aikštės šeimininkų situacija tapo ypač kebli, kai 90 min. už antrą geltoną kortelę pašalintas Jose Sosa.

„AC Milan“ nebeišsigelbėjo ir patyrė nesėkmę 0:1.

Po 22-ejų rungtynių „Milan“ savo sąskaitoje turi 37 taškus ir užima 8-tą vietą.

„Sampdoria“ žengia 10-oje pozicijoje (30 taškų). Pirmauja „Juventus“ – 54 taškai (22 rungtynės). „Napoli“ rikiuojasi 2-oje vietoje (48 taškai, po 23 mačų).

Peskaroje siautėjo Romos „Lazio“. Čia iš viso buvo pelnyti net 8 įvarčiai, o „Lazio“ 6:2 sutriuškino „Pescara“ futbolininkus.

Paskutiniame sekmadienio mače pirmenybių lyderė namuose 1:0 palaužė Milano „Inter“ pasipriešinimą. Itin gražų įvartį stipriu tolimu smūgiu pelnė kolumbietis Juanas Cuadrado.

„Seria A“, 23 turo sekmadienio rezultatai:

„AC Milan” 0 - 1 „Sampdoria“

70 min. [0-1] Luisas Murielas

„Atalanta“ 2 – 0 „Cagliari

4 min. [1:0] Alejandro Gomezas

17 min. [2:0] Alejandro Gomezas

„ChievoVerona“ 0 – 0 „Udinese“

„Empoli“ 1 – 1 „Torino“

11 min. [0:1] Andrea Belotti

45 min. [1:1] Manuelis Pucciarelli

55 min. Iago Falque („Totino“) nerealizavo 11 m baudinio

„Genoa“ 0 – 1 „Sassuolo“

26 min. [0:1] Lorenzo Pellegrini

„Pescara“ 2 – 6 „Lazio

10 min. [0:1] Marco Parolo

14 min. [0:2] AMarco Parolo

29 min. [1:2] Ahmadas Benali

37 min. Gianluca Caprari („Pescara“) nerealizavo 11 m baudinio

41 min. [2:2] Gastonas Brugmanas

49 min. [2:3] Marco Parolo

57 min. [2:4] Balde Diao Keita

69 min. [2:5] Ciro Immobile

77 min. [2:6] Marco Parolo

„Palermo“ 1 – 0 „Crotone“

27 min. [1:0] Ilija Nestorovskis

„Juventus“ 1 – 0 „Inter“

45 min. [1:0] Juanas Cuadrado

⚽🇨🇴Golazo de @Cuadrado ⚽️🚀🚀🚀🚀
Juventus 1️⃣-0️⃣ nterpic.twitter.com/nPHWaQa3JO @indafc

— Cúcuta Denuncia (@CucutaDenuncia) February 5, 2017

90 min. Ivanas Perisičius („Inter“) – raudona kortelė