„Napoli“ klubo lyderis Marekas Hamšikas pasiekė pirmąjį „hat-tricką“ savo profesionalo karjeroje, o jo atstovaujama ekipa net 7:1 (4:1) sutriuškino aikštės šeimininkus.

Slovakas pasižymėjo 4-ąją, 70-ąją ir 74-ąją minutėmis. Tris įvarčius pelnė ir belgas Driesas Mertensas (33, 43 ir 90 min.), kartą pasižymėjo Lorenzo Insigne (6 min.).

Vienintelį šeimininkų įvartį 36-ąją min. pelnė Vasilis Torosidis, o Mattia Destro 26-ąją min. neįmušė 11 metrų baudinio.

Pirmajame kėlinyje parodytos net dvi raudonos kortelės. 11 metrų baudinį už žaidimą ranka užsidirbęs Jose Callejonas jau 26-ąją min. buvo išvarytas iš aikštės už grubią pražangą varžovui iš už nugaros.

32-ąją min. raudoną kortelę užsidirbo Adamas Masina, taip vėl išlygindamas komandų pajėgas aikštėje.

Su 48 taškais po 23 rungtynių „Napoli“ ekipa trimis taškais atsilieka nuo Turino „Juventus“ (51 tšk.), kuris žaidė dviem mačais mažiau.

Rezultatas

„Bologna“ 1 – 7 „Napoli“

4 min. [0-1] Marekas Hamšikas

6 min. [0-2] Lorenzo Insigne

26 min. Mattia Destro („Bologna“) nerealizavo 11 m baudinio.

33 min. [0-3] Driesas Mertensas

36 min. [1-3] Vasilios Torosidis

43 min. [1-4] Driesas Mertensas

70 min. [1-5] Marekas Hamšikas

74 min. [1-6] Marekas Hamšikas

90 min. [1-7] Driesas Mertensas