Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Lietuvius pirmajame kėlinyje persekiojo nelaimės nuo rungtynių pradžios. Dėl traumos aikštę 19 minutę teko palikti Deividui Raulinaičiui ir vietoje jo pasirodė Matas Voronka.

21 minutę varžovai išsiveržė į priekį – perdavimo ant baudos aikštelės linijos sulaukęs Radu Scoarta jį gražiu smūgiu perkėlė per vartininką į tolimąjį kampą.

Kėlinio gale Lietuvai pavyko atsigauti ir 42 minutę surengtoje kontratakoje Domantas Vitkus pasitaisė kamuolį ant baudos aikštelės linijos ir galingai smūgiavo į dešinį vartų kampą, nepalikdamas vilčių oponentų vartininkui.

Po pertraukos lietuviams iš pradžių teko daugiau teko plušėti gynyboje, o įsibėgėjus kėliniui, komanda pradėjo rengti išpuolius prie moldavų vartų. Čia po kelių standartinių situacijų kilo gaisras varžovų baudos aikštelėje, bet iš to išpešti nieko nepavyko.

Rungtynėms einant į pabaigą Lietuva sulaukė smūgio 85 minutę – Moldovos žaidėjas prasiveržė kairiuoju kraštu, nuo galinės linijos atidavė perdavimą į baudos aikštelės vidurį, kur Nichita Iurasco sėkmingai smūgiavo į vartus pažeme.

Kai jau atrodė, kad viskas prarasta, lietuviai parodė charakterį ir 89 minutę išlygino rezultatą – standartinėje situacijoje kapitonas Kipras Kažukolovas sužaidė sėkmingai „antrajame aukšte“ ir smeigė tikslų smūgį galva.

Pagal turnyro reglamentą, pagrindiniam laikui pasibaigus lygiosiomis, buvo mušami vienuolikos metrų baudiniai (vaizdo įraše – nuo 2.14:45 val.). Deja, bet lietuviams joje nepasisekė – jie neįmušė dviejų smūgių ir pralaimėjo varžovams 3-4.

Antradienį Lietuva pradės kovą dėl 13-16 vietų. Mūsų komanda susitiks su Tadžikistano rinktine, kuri taip pat po baudinių serijos krito prieš Baltarusiją.

Rungtynių statistika

U-18 Lietuva – Moldova 2:2 (1:1) – po baudinių serijos 3:4
Sankt Peterburgo sporto ir koncertų kompleksas

Teisėjas: Sergey Cheban

Įvarčiai: 21 min. R. Scoarta (0:1), 42 min. D. Vitkus (1:1), 85 min. N.Iurasco, 89 min. K. Kažukolovas (2:2)

Įspėti: 4 min. D. Putrius (Lietuva), 30 min. M. Cojocaru (Moldova), 55 min. A. Borodinas (Lietuva), 62 min. D. Furtuna (Moldova), 69 min. V. Damascan (Moldova), 83 min. M. Ramanauskas (Lietuva), 89 min. V. Bogaciuc (Moldova), 90 min. I. Postica (Moldova).

U-18 Lietuva: Pijus Petkevičius, (75 min. Deividas Mikalauskas), Tadas Paulikas (46 min. Edgaras Utkus), Kipras Kažukolovas, Deividas Raulinaitis (19 min. Matas Voronko (89 min. Deividas Mikalauskas), Deividas Skaržauskas, Tomas Janušauskas (46 min. Andrius Lučauskas), Ronaldas Misiūnas (74 min. Lukas Jakavičius), Domantas Putrius (46 min. Arnas Borodinas), Martynas Vasiliauskas (46 min. Matas Ramanauskas) Domantas Vitkus, Titas Aukštuolis (53 min. Džiugas Sūnelaitis).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.