Jurgeno Klopp auklėtiniai rungtynėse išvykoje su „Sunderland“ ekipa du kartus pirmavo po Danielio Sturridge'o ir Sadio Mane įvarčių, bet Jermainas Defoe (25 ir 84 min.) dviem tiksliais smūgiais nuo 11 metrų atžymos išplėšė šeimininkams lygiąsias – 2:2 (1:1).

Tuo metu Josepu Guardiolos treniruojama „Man City“ (42 tšk.) komanda namuose jau pirmame kėlinyje liko dešimtiese po to, kai tiesioginę raudoną kortelę prieš save išvydo saugas Fernandinho.

Vis dėlto net ir mažumoje Mančesterio futbolininkai sugebėjo laimėti 2:1 (0:0) iškovoti tris taškus ir pakilti į trečią poziciją.

Nugalėtojams po įvartį per penkių minučių atkarpą antrame kėlinyje pelnė Gaelis Clichy (58 min.) ir Sergio Aguero (62 min.).

Dvikovoje Londone vietos „West Ham United“ ekipa 0:2 (0:0) neatsilaikė prieš „Manchester United“.

Šeimininkai nuo 15 min. žaidė dešimtiese, nes iš aikštės ginčytinoje situacijoje buvo išvarytas Sofiane Feghouli.

Kiekybinę persvarą „Man United“ realizavo antrame kėlinyje: 63 min. pasižymėjo Juanas Mata, 78 min. – Zlatanas Ibrahimovičius. Tiesa, pastarasis buvo akivaizdžioje nuošalėje.

Rungtynės:

„Middlesbrough“ 0 – 0 „Leicester City“

Liverpulio „Everton“ 3 – 0 „Southampton“
74' [1 – 0] Enner Valencia
81' [2 – 0] Leighton Baines (11 m)
89' [3 – 0] Romelu Lukaku

„Manchester City“ 2 – 1 „Burnley“
58' [1 - 0] Gael Clichy
62' [2 - 0] Sergio Aguero
70' [2 - 1] Ben Mee

32' Fernandinho („Man City“) parodyta raudona kortelė

„Sunderland“ 2 – 2 FC „Liverpool“
19' [0 – 1] Daniel Sturridge
25' [1 – 1] Jermain Defoe (11 m)
72' [1 – 2] Sadio Mane
84' [2 – 2] Jermain Defoe (11 m)

„West Bromwich Albion“ 3 – 1 „Hull City“
21' [0 - 1] Robert Snodgrass
49' [1 - 1] Chris Brunt
62' [2 - 1] Gareth McAuley
73' [3 - 1] James Morrison

Londono „West Ham United“ 0 – 2 „Manchester United“
63' [0 – 1] Juan Mata
78' [0 – 2] Zlatan Ibrahimovič

15' Sofiane Feghouli („West Ham“) parodyta raudona kortelė