Harry Kane'ui prireikė 6 minučių, kad pelnytų dublį: „Tottenham Hotspur“ puolėjas pasižymėjo 27 ir 33 min.

Kėlinio pabaigoje Dele Alli aikštės šeimininkus pasiuntė į nokdauną: po jo įvarčio 41 min. „Tottenham Hotspur“ pirmavo jau 3:0.

Po pertraukos 46 min. aikštės šeimininkų triuškinimą pratęsė tas pats D. Alli – 4:0.

Paguodos įvartį 90 min. „Watford“ ekipai po standartinės situacijos pelnė Younesas Kaboulas. Mačas baigėsi įtikinama „Tottenham Hotspur“ pergale 4:1.

Beje, H. Kane'as sekmadienio mače pelnydamas du įvarčius pakartojo „Arsenal“ legendos Thierry Henry pasiekimą.

„Tottenham Hotspur“ snaiperiui ši dvikova buvo 100-oji per visą futbolininko karjerą „Premier“ lygoje. Pasiekęs dublį puolėjas savo sąskaitoje iš viso turi 59 įvarčius. Būtent tiek per pirmuosius 100 mačų pelnė ir T. Henry.

„Tottenham Hotspur“ iškovojo 11-tą pergalę, klubo sąskaitoje 39 taškai ir kartu su „Manchester City“ abi komandos dalinasi 4-5 vietomis.

„Watford“ ekipa su 22 taškais užima 13 vietą.

„Premier“ lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosois, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):