Vienvaldis lyderis Londono „Chelsea“ klubas pratęsė pergalių seriją – čempionate šventė jau net 13-ą pergalę iš eilės. Šįkart Antonio Conte auklėtiniai namuose 4:2 pranoko „Stoke City“ futbolininkus.

Šeimininkus pirmame kėlinyje į priekį išvedė Gary Cahillo smūgis, o iškart po pertraukos rezultatą išlygino Bruno Martinsas Indi. O tuomet pasipylė įvarčiais.

57-ą minutę „Chelsea“ ekipai persvarą sugrąžino Willianas, bet neilgai trukus tikslų smūgį atliko ir „Stoke City“ bokštas Peteris Crouchas.

Bet vos po minutės dubliu pasižymėjo Willianas, o Londono klubo pergalę 85-ąją minutę įtvirtino tikslus Diego Costos smūgis.

Pergalę savo sirgaliams padovanojo ir buksuojantys „Manchester United“ futbolininkai. Tiesa, pastarųjų mače drama buvo kur kas didesnė.

Pirmąjį rungtynių įvartį žiūrovai išvydo tik 67-ą minutęs, bet jį įmušė ne šeimininkai, o „Middlesbrough“ komanda – jo autoriumi tapo Grantas Leadbitteris.

Visgi Jose Mourinho auklėtiniai sugebėjo išsigelbėti pačioje susitikimo pabaigoje: 85-ą minutę pasižymėjo Anthony Martialis, o 87-ąją – Paulis Pogba.

„Man United“ laimėjo 2:1 ir pagal taškus pavijo vienomis rungtynėmis mažiau sužaidusius „Tottenham“ futbolininkus.

Kovoje dėl antrosios vietos ginklus Liverpulyje surėmė vietos „Liverpool“ ir „Manchester City“ futbolininkai, o pergalę šventė šeimininkai – 1:0. Vienintelį įvartį pelnė Georginio Wijnaldumas.

„Burnley“ 4 – 1 „Sunderland“
31' [1 – 0] Andre Gray
51' [2 – 0] Andre Gray
53' [3 – 0] Andre Gray
67' [4 – 0] Ashley Barnes (iš 11 metrų baudinio)
71' [4 – 1] Jermain Defoe

„Chelsea“ 4 – 2 „Stoke City“
34' [1 – 0] Gary Cahill
46' [1 – 1] Bruno Martins Indi
57' [2 – 1] Willian
64' [2 – 2] Peter Crouch
65' [3 – 2] Willian
85' [4 – 2] Diego Costa

„Leicester City“ 1 – 0 „West Ham United“
22' [1 – 0] Islam Slimani

„Manchester United“ 2 – 1 „Middlesbrough“
67' [0 – 1] Grant Leadbitter
85' [1 – 1] Anthony Martial
87' [2 – 1] Paul Pogba

„Southampton“ 1 – 2 „West Bromwich Albion“
41' [1 – 0] Shane Long
43' [1 – 1] Matthew Phillips
50' [1 – 2] Hal Robson-Kanu
89' Virgil van Dijk („Southampton“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„Swansea City“ 0 – 3 „AFC Bournemouth“
25' [0 – 1] Benik Afobe
45+1' [0 – 2] Ryan Fraser
88' [0 – 3] Joshua King

„Liverpool“ 1 – 0 „Manchester City“
8' [1 – 0] Georginio Wijnaldum