Rungtynės Paryžiuje prasidėjo šoku šeimininkams. Pirmame kėlinyje Wylanas Cyprienas ir Alassane Plea du sykius nuginklavo PSG vartininką Alphonse'ą Areolą.

Per pertrauką U. Emery pavyko išjudinti komandą, ir jau 47 min. Edisonas Cavani sušvelnino santykį.

60 min. PSG puolimo lyderis iš Urugvajaus pasižymėjo dar kartą – tiesa, šįsyk sulaukęs „Nice“ vartų sargo Yoano Cardinale'io klaidos.

Lygiosios 2:2 sugrąžino Nicos futbolininkus į Prancūzijos pirmenybių lentelės viršūnę, o PSG toliau atsilieka 4 taškais ir tenkinasi trečia pozicija.

Rezultatai

„Paris Saint Germain“ 2 – 2 „Nice“
32' [0 – 1] Wylanas Cyprienas
45' [0 – 2] Alassane Plea
47' [1 – 2] Edinsonas Cavani
60' [2 – 2] Edinsonas Cavani

„Lyon“ 1 – 0 „Rennes“
28' [1 – 0] Mathieu Valbuena
74' Ramy Bensebaini („Rennes“) pašalintas iš aikštės

„Saint-Etienne“ 1 – 0 „Guingamp“
25' [1 – 0] Romainas Hamouma