Šeimininkams įvarčius pelnė Dzonas Delarge'as (73 min.) ir Erdalis Kilicaslanas (89 min.).

Ž. Karčemarskas žaidė visas rungtynes.

Su 10 taškų „Osmanlispor“ klubas L grupėje užėmė pirmą vietą, o „Zurich“ (6 tšk.) ekipa liko trečia ir baigė savo pasirodymą turnyre.

Antrą poziciją iškovojo „Villareal“ (Ispanija, 9 tšk.) futbolininkai. Jie savo aikštėje 2:1 (1:0) įveikė ketvirtoje vietoje likusią Bukarešto „Steauą“ (6 tšk.).

H ir J grupėse paskutinius kelialapius į atkrintamąsias varžybas ketvirtadienį pastvėrė „Gent“ ir Salonikų PAOK, o Donecko „Šachtar“ svečiuose 4:2 (2:1) pranoko „Bragą“ (6 tšk.) ir laimėjo šeštą mačą iš eilės.

„Gent“ (8 tšk.) būtiną pergalę rungtynėse išvykoje su Konijos „Konyaspor“ komanda lėmė Kalifa Coulibaly įvartis 90+4 min. Būtent jis ir belgams ir leido turnyro lentelėje aplenkti portugalus.

PAOK namuose 2:0 (1:0) nugalėjo Liberecų „Slovan“ atstovus.

UEFA Europos lygos varžybose dalyvauja 48 klubai, suskirstyti į 12 grupių. Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių ekipas.

Rungtynės:

A grupė

Roterdamo „Feyenoord“ 0 – 1 Stambulo „Fenerbahče“

Luhansko „Zoria“ 0 – 2 „Manchester United“

1.Fenerbahče64118:613
2.Manchester United640212:412
3.Feyenoord62133:77
4.Zorya60242:82

B grupė

Nikosijos APOEL 2 – 0 Pirėjo „Olympiakos“

Berno „Young Boys“ 3 – 0 Astanos „Astana“

1.APOEL64028:611
2.Olympiakos62227:68
3.Young Boys62227:48
4.Astana61235:115

C grupė

Briuselio „Anderlecht“ 2 – 3 „St. Etienne“

„Mainz“ 2 – 0 „Qabala“

1.St. Etienne63308:512
2.Anderlecht632116:811
3.Mainz62318:109
4.Qabala60065:140

D grupė

„AZ Alkmaar“ 3 – 2 Sankt Peterburgo „Zenit“

Tel Avivo „Maccabi“ 2 – 1 „Dundalk“

1.Zenit650117:815
2AZ Alkmaar62226:108
3.Maccabi62137:97
4.Dundalk61145:84

E grupė

Džurdžu „Astra“ 0 – 0 AS „Roma“

Pilzeno „Viktoria“ 3 – 2 Vienos „Austria“

1.AS Roma633016:712
2.Astra62227:108
3.Plzen61327:106
4.Austria612311:145

F grupė

Vienos „Rapid“ 1 – 1 Bilbao „Athletic“

„Sassuolo“ 0 – 2 „Genk“

1.
Genk
6
4
0
2
13:9
12
2.Athletic631210:1110
3.Rapid61327:86
4.Sassuolo6
123
9:115

G grupė

Atėnų „Panathinaikos“ 0 – 2 Vigo „Celta“

Lježo „Standard“ 1 – 1 Amsterdamo „Ajax“

1.Ajax642011:614
2.Celta62319:69
3.Standard61417:57
4.Panathinaikos60153:131

H grupė

„Braga“ 2 – 4 Donecko „Šachtar“

„Konyaspor“ 0 – 1 „Gent“

1.Šachtar660021:518
2.Gent62229:138
3.Braga61329:116
4.Konyaspor60152:121

I grupė

„Nice“ 2 – 1 „Krasnodar“

„Salzburg“ 2 – 0 Gelzenkircheno „Schalke“

1.Schalke65019:315
2.Krasnodar62138:87
3.Salzburg62136:67
4.Nice62045:116

J grupė

Salonikų PAOK 2 – 0 Liberecų „Slovan“

Agdamo „Qarabag“ 1 – 2 Florencijos „Fiorentina“

1.Fiorentina641015:613
2.PAOK63127:610
3.Qarabag62137:127
4.Slovan61147:124

K grupė

Milano „Inter“ 2 – 1 Prahos „Sparta“

„Southampton“ 1 – 1 Beer Ševos „Hapoel“

1.Sparta64028:612
2.Hapoel62226:68
3.Southampton62226:48
4.Inter62047:116

L grupė

„Osmanlispor“ 2 – 0 „Zurich“

„Villarreal“ 2 – 1 Bukarešto „Steaua“

1.Osmanlispor631210:710
2.Villarreal62319:89
3.Zurich61325:76
4.Steaua61325:76