D grupėje Airija išvykoje 1:0 palaužė Austrijos rinktinę. Gruzija namuose lygiosiomis 1:1 išsiskyrė su Moldova.

Paskutinėse grupės rungtynėse Velsas namuose buvo labai arti pergalės. 30 min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė velsiečių lyderis Garethas Bale'as. 85 min. jis galėjo antrąkart nuginkluoti vartininką, tačiau kamuolys pataikė į virpstą. Po minutės iš džiaugsmo tryško jau serbai, kuriems pavyko išlyginti rezultatą.

I grupėje Kroatija 2:0 pranoko vasarą Europos futbolo čempionate stebinusius islandus.

Kitose grupės rungtynėse Turkija tokiu pačiu rezultatu 2:0 įveikė Kosovą, o ukrainiečiai 1:0 palaužė suomius.

Šeštadienio rungtynių rezultatai

D grupė

Į pirmą turnyro lentelės vietą pakilo Airija, kuri po 4 rungtynių savo sąskaitoje turi 10 taškų. Airiai iškovojo 3 pergales bei kartą sužaidė lygiosiomis. Austrija su 4 taškais lieka 4-oje turnyro lentelės pozicijoje.

Gruzija nepasinaudojo šansu aplenkti austrų. Po lygiųjų su Moldova gruzinų sąskaitoje 2 taškai (5 vieta), tuo tarpu Moldovai tai buvo pirmasis taškas šiame atrankos turnyre (1 taškas, 6 vieta).

Airius taškais galėjo pavyti Serbija (8 taškai), tačiau pastaroji išvykoje lygiosiomis sužaidė su Velso (6 taškai) futbolininkais.

Austrija – Airija 0:1 (0:0)

48 min. [0:1] Jamesas McCleanas

Gruzija – Moldova 1:1 (1:0)

16 min.[1:0] Valeri Kazaišvili

78 min. [1:1] Aleksandru Gatcan

Velsas – Serbija 1:1 (1:0)

30 min. [1:0] Garethas Bale'as

86 min. [1:1] Aleksandaras Mitrovičius

D grupės turnyro lentelė (vieta, rinktinė,rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

G grupė

Čia šios grupės šeštadienio rungtynėse intrigos buvo mažiausiai. Užtikrintas pergales pasiekė Izraelis, kiek netikėtai sutriuškines Europos čempionate žaidusius albanus, savo varžovų nepasigailėjo Italija ir Ispanija, kurios atitinkamai sutriuškino Lichtenšteino ir Makedonijos rinktines.

Albanija – Izraelis 0:3 (0:1)

17 min. Berat Djimsiti (Albanija) - raudona kortelė

18 min. [0:1] Eranas Zahavi

55 min. Etritas Berisha (Albanija) - raudona kortelė

66 min. [0:2] Danielis Einbinderis

84 min. [0:3] Eliranas Ataras

Lichtenšteinas – Italija 0:4 (0:3)

11 min. [0:1] Andrea Belotti

12 min. [0:2] Ciro Immobile

32 min. [0:3] Antonio Candreva

44 min. [0:4] Andrea Belotti

Ispanija – Makedonija 4:0 (1:0)

34 min. [1:0] Darko Velkovski

63 min. [2:0] Vitolo

84 min. [3:0] Nacho Monreal

85 min. [4:0] Aritzas Aduričius

G grupės turnyro lentelė (vieta, rinktinė,rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

I grupė

Čia į pirmą turnyro lentelės vietą pakilo Kroatija (10 taškų), kuri namuose įveikė pakiliai pasaulio čempionato atrankos turnyrą pradėjusius islandus. Pastariesiems buvo pirmoji nesėkmė (7 taškai, 2 vieta).

Pirmąją pergalę iškovojo turkai (5 taškai, 4 vieta), kurie namuose nugalėjo Kosovą. Pastaroji rinktinė savo sąskaitoje turi tik 1 tašką (6 vieta).

Paskutinėse grupės rungtynėse Ukraina (5 taškai) namuose įveikė suomius.

Kroatija – Islandija 2:0 (1:0)

15 min. [1:0] Marcelo Brozovičius

90 min. [2:0] Marcelo Brozovičius

90 min. Ivanas Perisičius - raudona kortelė

Turkija – Kosovas 2:0 (1:0)

51 min. [1:0] Burakas Yilmazas

55 min. [2:0] Volkanas Senas

Ukraina – Suomija 1:0 (1:0)

24 min. [1:0] Artiomas Kravetsas

I grupės turnyro lentelė (vieta, rinktinė,rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):