Šeimininkai jau pirmųjų akimirkų ėmė įrodinėti, kad ne be reikalo buvo vadinami šios akistatos favoritais. Vieną progą po kitos kūrusios Slovakijos puolimo žvaigždės vien per pirmą kėlinį kamuolį į Lietuvos rinktinės vartus pasiuntė net tris kartus.

12-ą minutę pasižymėjo Adamas Nemecas, po trijų minučių dar vieną vinį kalė Jurajas Kucka, o 36-ąją visas lietuvių svajones sužlugdė tikslus Martino Škrtelo smūgis.

Po pertraukos mūsiškiai dėka atsipalaidavusių varžovų aikštėje jautėsi kiek laisviau, tačiau demonstravo nemažai broko, o mačo pabaigoje į savo vartus praleido ir ketvirtąjį įvartį. Jo autorius – Marekas Hamšikas.

Nors šios rinktinės tarpusavyje žaidė jau penktą kartą, tačiau ši pergalė slovakams buvo vos pirmoji istorijoje: iki šiol kartą laimėjo Lietuvos futbolininkai (1:0), o trys mačai baigėsi lygiosiomis (2:2, 1:1, 1:1).

Rezultatas:

Slovakija 4 – 0 Lietuva
12' [1 – 0] Adam Nemec
15' [2 – 0] Juraj Kucka
36' [3 – 0] Martin Škrtel
86' [4 – 0] Marek Hamšik

Slovakijos rinktinės starto sudėtis: Matušas Kozačikas, Peteris Pekarikas, Martinas Škrtelas, Janas Durica, Tomašas Hubočanas, Milanas Škriniaras, Jurajas Kucka, Robertas Makas (83' Dušanas Švento), Marekas Hamšikas, Vladimiras Weissas (89' Matušas Bero) ir Adamas Nemecas (77' Michalas Durišas).

F grupėje lietuviai iki šiol žygiavo be pralaimėjimų: paskutinėmis rungtynių akimirkomis jie išleido pergales tiek prieš Slovėniją (2:2), tiek prieš Škotiją (1:1), bet įveikė Maltos futbolininkus (2:0).

Tuo metu Slovakijos komanda atrankos ciklą pradėjo vangokai: identiškai rezultatais 0:1 nusileido anglams ir slovėnams, bet paskutiniame ture Škotijos rinktinei pademonstravo tikrąją savo jėgą (3:0).