Pirmojo kėlinio pabaigoje, po Kevino de Bruyne perdavimo, kamuolį į vartus pasiuntė Sergio Aguero. Puolėjui iš Argentinos šis tikslus smūgis buvo jau net 150-asis vilkint „Man City“ marškinėlius.

Tačiau po pertraukos šeimininkai antrą kartą niekaip nesugebėjo įveikti varžovų gynybos, o jau per teisėjo pridėtą laiką patys praleido įvartį į savus vartus – pasižymėjo Martenas De Roonas.

Verta pažymėti, kad „žydrieji“ šiose rungtynėse atliko net 25 smūgius, kai svečiai tik 5.

Šiuo „Man City“ ekipos slystelėjimu pasinaudojo Londono „Chelsea“ komanda, kuri net 5:0 sutriuškino „Everton“ futbolininkus ir pakilo į pirmąją vietą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Edenas Hazardas, po vieną – Marcosas Alonso, Diego Costa ir Pedro Rodriguezas.

„AFC Bournemouth“ 1 – 2 „Sunderland“
11' [1 – 0] Dan Gosling
33' [1 – 1] Victor Anichebe
59' Steven Pienaar (Steven Pienaar) gavo raudoną kortelę – antra geltona
74' [1 – 2] Jermain Defoe (iš 11 metrų baudinio)

„Burnley“ 3 – 2 „Crystal Palace“
2' [1 – 0] Sam Vokes
14' [2 – 0] Johann Berg Gudmundsson
60' [2 – 1] Connor Wickham
81' [2 – 2] Christian Benteke (iš 11 metrų baudinio)
90+4' [3 – 2] Ashley Barnes

„Manchester City“ 1 – 1 „Middlesbrough“
43' [1 – 0] Sergio Aguero
90+1' [1 – 1] Marten De Roon

„West Ham United“ 1 – 1 „Stoke City“
65' [1 – 0] Michail Antonio
75' [1 – 1] Bojan Krkič

„Chelsea“ 5 – 0 „Everton“
19' [1 – 0] Eden Hazard
20' [2 – 0] Marcos Alonso
42' [3 – 0] Diego Costa
56' [4 – 0] Eden Hazard
65' [5 – 0] Pedro Rodriguez