Per pirmąjį kėlinį sostinės klubas susikrovė dviejų įvarčių persvarą. Abu juos įmušęs Andrija Kaludjerovičius (37 ir 42 min.) rezultatyviausių A lygos žaidėjų rikiuotėje dar labiau sustiprino savo pozicijas.

29-erių serbas šiame sezone jau spėjo pasižymėjo 19 kartų. Antroje vietoje esantis „Trakų“ saugas Nerijus Valskis savo sąskaitoje turi 14 tikslių smūgių.

Iškart po pertraukos, 54-ąją rungtynių minutę, rezultatą sušvelnino Tomas Radzinevičius, tačiau tašką akistatoje padėjo 71-ą minutę kamuolį į „Sūduvos“ vartus nukreipęs Mantas Kuklys.

1.Žalgiris31243471:2475
2.Trakai30186648:2360
3.Sūduva31167850:3755
4.Atlantas30157838:2752
5.Stumbras30861639:5930
6.Jonava30781530:5129

Paskutiniame sezono rate dėl medalių grumiasi šešios geriausios reguliariojo sezono ekipa.

Septintas likęs Utenos „Utenis“ žaidžia išlikimo rungtynes su „Palangos“ komanda (pirmąją akistatą laimėjo 3:2), o paskutinę vietą užėmęs „Kauno Žalgiris“ jau iškrito į žemesnį divizioną.

Jo vietą A lygoje turėjo užimti Kazlų Rūdos „Šilas“, triumfavęs pirmoje lygoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)