E grupėje lyderio poziciją išsaugojo „Monaco“ klubas, kuris namuose neturėjo vargo su Maskvos CSKA ekipa. Aikštės šeimininkai jau pirmame kėlinyje triuškino svečius 3:0. Antrame kėlinyje komandos nepasižymėjo, mačas baigėsi įtikinama „Monaco“ pergale. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Radamelas Falcao.

Londono „Tottenham Hotspur“ namuose priėmė Leverkūzeno „Bayer“. Kiek netikėtai pergalę 1:0 išsivežė svečiai. Leverkūzeno klubas su šešiais taškais pakilo į antrą vietą. „Tottenham Hotspur“ sąskaitoje – 4 taškai, ketvirtoje vietoje esanti Maskvos CSKA ekipa turi 2 taškus.

F grupėje Dormundo „Borussia“ 1:0 palaužė Lisabonos „Sporting“ ekipą, to užteko, kad vokiečiai jau dabar būtų ramūs dėl kito Čempionų lygos etapo. Šiuo metu jų sąskaitoje – 10 taškų, per likusius du turus jų nebepavys trečioje vietoje esantis „Sporting“ klubas (3 taškai).

Tuo tarpu Varšuvos „Legia“ ekipą egzaminavo Madrido „Real“. Lenkai gyvai Madrido „Real“ klubo žvaigždyno neišvydo. Dar rugsėjo pabaigoje UEFA nusprendė, kad už fanų smurtą ir rasistinius pareiškimus „Legia“ namų rungtynes žais tuščiame stadione bei turės sumokėti 80 tūkstančių eurų baudą.

Tad tuščiame stadione vykusiame mače jau 1-ąją minutę pelnytas Garetho Bale`o įvartis (1 min.) nieko gero nežadėjo aikštės šeimininkams. 35 min. „Real“ persvarą padvigubino Karimas Benzema. Nepaisant to, aikštės šeimininkai ne tik atsitiesė, išlygino rezultatą, bet ir nuo 83 min. pirmavo.

Visgi, pirmosios pergalės lenkams iškovoti nepavyko: mačas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3, o svečių garbę išgelbėjo Mateo Kovačičius.

„Real" grupėje užima 2 vietą (8 taškai), „Legia“ sąskaitoje – pirmasis iškovotas taškas.

Svečių lyderis Cristiano Ronaldo šiame susitikime siekė ne tik pergalės. Portugalui trūksta dviejų tikslių smūgių, kad jo sąskaitoje būtų 100 Europos turnyruose pelnytų įvarčių, tačiau šio pasiekimo dar teks palūkėti.

G grupėje lyderis „Leicester City“ Danijoje 0:0 sužaidė su „Koebenhavn“ ekipa.

Kitame grupės mače „Porto“ namuose priėmė „Brugge“ futbolininkus. Aikštės šeimininkams vienintelį ir pergalingą įvartį 37 min. pelnė Andre Silva, rungtynės baigėsi 1:0.

H grupėje Turino „Juventus“ namuose pirmavo prieš „Lyon“ ekipą, tačiau svečiai išplėšė tašką – mačas baigėsi 1:1.

Kur kas mažiau intrigos Sevilijoje, čia „Sevilla“ 4:0 nepaliko vilčių Zagrebo „Dinamo“ komandai.

Rezultatai

E grupė

„Monaco3 – 0 Maskvos CSKA

13' [1 – 0] Valere Germainas
29' [2 – 0] Radamelas Falcao
41' [3 – 0] Radamelas Falcao

Londono „Tottenham Hotspur“ 0 – 1 Leverkūzeno „Bayer“

65' [0 – 1] Kevinas Kamplas

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1."AS Monaco"42207-38
2."Bayer"41304-36
3."Tottenham Hotspur"41122-34
4.CSKA40223-72

F grupė

Dormundo „Borussia“ 1 – 0 Lisabonos „Sporting“

12' [1 – 0] Adrianas Ramosas

Varšuvos „Legia“ 3 – 3 Madrido „Real“

1' [0 – 1] Garethas Bale`as
35' [0 – 2] Karimas Benzema
40' [1 – 2] Vadis Odjidja Ofoe
58' [2 – 2] Miroslavas Radovičius
83' [3 – 2] Thibaultas Moulinas
85' [3 – 3] Mateo Kovačičius

„Porto“ 1 – 0 „Brugge“

37' [1 – 0] Andrea Silva

1."Leicester City"43105-010
2."FC Porto"42114-37
3."Koebenhavn"41215-25
4."Club Brugge"40041-100

H grupė

Turino „Juventus“ 1 – 1 „Lyon“

14' [1 – 0] Gonzalo Higuainas
85' [1 – 1] Corentinas Tolisso

„Sevilla“ 4 – 0 Zagrebo „Dinamo“

31' [1 – 0] Luciano Dario Vietto
45' – raudona kortelė Petarui Stojanovičiui („Dinamo“), parodyta antra geltona kortelė
66' [2 – 0] Sergio Escudero
80' [3 – 0] Stevenas Nzonzi
87' [4 – 0] Wissam Ben Yedder