Šeimininkai pirmavo po 7 minutę brazilo Deyversono pelnyto įvarčio, bet Cristiano Ronaldo dar iki pertraukos išvedė „Real“ į priekį, o antrame kėlinyje užbaigė „hat-tricką“ bei kartu su Alvaro Morata ir užtvirtino pergalę.

Tiesa, portugalas galėjo pasižymėti ir dar: 79 min. jo smūgiuotą 11 metrų baudinį atrėmė varžovų vartininkas Fernando Pacheco.

„Real“ su 24 taškais pirmauja čempionate. FC „Barcelona“ turi 22, o Madrido „Atletico“ ir „Sevilla“ – po 21 tašką.

Rungtynės:

Ispanijos „La Liga“

Chichono „Sporting“ 1 – 1 „Sevilla“
4' [0 – 1] Luciano Dario Vietto
20' [1 – 1] Moi Gomez

Vitorijos-Gasteiso „Alaves“ 1 – 4 Madrido „Real“
7' [1 – 0] Dayverson
17' [1 – 1] Cristiano Ronaldo
33' [1 – 2] Cristiano Ronaldo
84' [1 – 3] Alvaro Morata
88' [1 – 4] Cristiano Ronaldo

79' Cristiano Ronaldo („Real“) nerealizavo 11 m baudinio

Madrido „Atletico“ 4 – 2 „Malaga“
7' [1 – 0] Yannick Ferreira-Carrasco
25' [2 – 0] Kevin Gameiro
31' [2 – 1] Sandro Ramirez
44' [3 – 1] Kevin Gameiro
64' [3 – 2] Ignacio Camacho
87' [4 – 2] Yannick Ferreira-Carrasco

60' Stefan Savič („Atletico“) parodyta raudona kortelė
89' Gonzalo Castro („Malaga“) parodyta raudona kortelė

FC „Barcelona“ 1 – 0 „Granada“
49' [1 – 0] Rafinha

Italijos „Serie A“

„Bologna“ 0 – 1 Florencijos „Fiorentina“
31' Nikola Kalinič (11 m)

29' Daniele Gastaldello („Bologna“) parodyta raudona kortelė

Turino „Juventus“ 2 – 1 SSC „Napoli“
50' [1 – 0] Jose Maria Callejon
54' [1 – 1] Jose Maria Callejon
71' [2 – 1] Gonzalo Higuain

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)