Tris įvarčius pelnė po traumos ir vieno praleisto mačo į turnyrą grįžęs argentinietis Lionelis Messi, kurio sąskaitoje dabar jau 6 taiklūs smūgiai. Vieną įvartį dvikovos pabaigoje pasiekė ir brazilas Neymaras, kuris dar nerealizavo 11 metrų baudinio.

Abi priešininkės dvikovą baigė dešimtyje. Mančesterio klube iš aikštės 53-ią min. buvo išvytas vartininkas Claudio Bravo, o Barselonos ekipoje 73-ią min. raudoną kortelę prieš save išvydo Jeremy Mathieu.

Katalonai su 9 taškais yra vienvaldžiai turnyro lentelės lyderiai, o „City“ futbolininkai patyrė pirmą nesėkmę ir yra antri.

Kitose šios grupės rungtynėse Moenchengladbacho „Borussia“ komanda svečiuose nugalėjo Glazgo „Celtic“ ekipą ir su 3 taškais įsitvirtino trečioje pozicijoje. Įvarčius svečiams iš Vokietijos pelnė Larsas Stindlas 57-ą ir Andre Hahnas 77-ą min. Škotai su 1 tašku lieka paskutiniai.

A grupėje triuškinamą pergalę šventė Londono „Arsenal“ klubas, savo aikštėje sutriuškinęs Razgrado „Ludogorec“ ekipą iš Bulgarijos net 6:0 (2:0). Tris įvarčius įmušė Vokietijos rinktinės saugas Mesutas Ozilas, po vieną pelnė Alexis Sanchezas, Theo Walcottas ir Alexas Oxlade-Chamberlainas.

Kitame A grupės susitikime „Paris Saint Geramain“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje lengvai įrodė pranašumą prieš „Basel“ komandą 3:0 (1:0). Paryžiečių gretose įvarčiais pasižymėjo Pietų Amerikos futbolo mokyklos atstovai: argentinietis Angelis Di Maria, brazilas Lucas ir urugvajietis Edinsonas Cavani.

Turnyro lentelėje pirmauja po 7 taškus surinkę anglai ir prancūzai.

D grupėje Miuncheno „Bayern“ klubas savo arenoje nepasigailėjo „PSV Eindhoven“ ekipos iš Nyderlandų 4:1 (2:1). Bavarai pirmavo 2:0 po Thomaso Muellerio ir Joshua Kimmicho taiklių smūgių, bet pirmo kėlinio pabaigoje 41-ą min. Luciano Narsinghas sušvelnino skirtumą 1:2. Svečiams kurį laiką net priklausė iniciatyva, o aikštės šeimininkus gelbėjo vartininkas Manuelis Neueris. Tačiau nuo antro kėlinio vidurio Miuncheno komanda vėl atsigavo, o lenko Roberto Lewandowskio ir olando Arjeno Robbeno įvarčiai įtvirtino „Bayern“ pergalę.

Kitame grupės mače lyderiai Madrido „Atletico“ futbolininkai Rusijoje sunkiai palaužė vietos „Rostov“ komandos pasipriešinimą ir šventė kuklią pergalę 1:0 (0:0). Pergalingą įvartį 62-ą min. pelnė Yannickas Carrasco.

Madridiečiai su 9 taškais užima pirmą vietą, o bavarai yra surinkę 6 taškus ir rikiuojasi antri.

B grupėje abi pergales iškovojo svečiai. Stambulo „Bešiktaš“ klubas Italijoje nugalėjo „Napoli“ ekipą 3:2 (2:1). Turkai nuolat pirmavo, o neapoliečiai vis lygindavo skirtumą. Svečiams du įvarčius pelnė kamerūnietis Vincentas Aboubakaras. Italas Lorenzo Insigne dar nerealizavo ir 11 metrų baudinio.

Kitoje grupės dvikovoje Kijevo „Dinamo“ namuose 0:2 nusileido Lisabonos „Benfica“ ekipai. Portugalijos atstovams įvarčius pelnė du argentiniečiai: Eduardo Salvio 9-ą min. iš 11 metrų baudinio ir Franco Emanuelis Cervi 55-ą min.

A grupė

Londono „Arsenal“ (Anglija) 6 - 0 Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija).

13' Alexis Sanchez [1 - 0]
42' Theo Walcott [2 - 0]
46' Alex Oxlade-Chamberlain [3 - 0]
56' Mesut Ozil [4 - 0]
83' Mesut Ozil [5 - 0]
87' Mesut Ozil [6 - 0]

„Paris Saint Germain“ (Prancūzija) 3 - 0 „Basel“ (Šveicarija).

40' Angel Di Maria [1 - 0]
62' Lucas [2 - 0]
90+3' Edinson Cavani [3 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

A grupės turnyro lentelė:

1.Arsenal32109:17
2.Paris SG32107:27
3.Basel30121:61
4.Ludogorec30122:101

B grupė

Neapolio „Napoli“ (Italija) 2 - 3 Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija).

13' Adriano [0 - 1]
30' Dries Mertens [1 - 1]
38' Vincent Aboubakar [1 - 2]
69' Manolo Gabbiadini [2 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
87' Vincent Aboubakar [2 - 3]

50' Lorenzo Insigne („Napoli“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 0 - 2 Lisabonos „Benfica“ (Portugalija).

9' Eduardo Salvio [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
55' Franco Emanuel Cervi [0 - 2]

B grupės turnyro lentelė:

1.Napoli32018:66
2.Bešiktaš31205:45
3.Benfica31115:54
4.Dinamo K.30122:51

C grupė

„Barcelona“ (Ispanija) 4 - 0 „Manchester City“ (Anglija).

17' Lionel Messi [1 - 0]
61' Lionel Messi [2 - 0]
69' Lionel Messi [3 - 0]
89' Neymar [4 - 0]

53' Claudio Bravo („Manchester City“) – raudona kortelė
73' Jeremy Mathieu („Barcelona“) – raudona kortelė
87' Neymar („Barcelona“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

Glazgo „Celtic“ (Škotija) 0 - 2 Moenchengladbacho „Borussia“ (Vokietija).

57' Lars Stindl [0 - 1]
77' Andre Hahn [0 - 2]

C grupės turnyro lentelė:

1.Barcelona330013:19
2.Man City31117:74
3.Borussia M.31023:63
4.Celtic30123:121

D grupė

Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 4 - 1 „PSV Eindhoven“ (Nyderlandai).

13' Thomas Mueller [1 - 0]
21' Joshua Kimmich [2 - 0]
41' Luciano Narsingh [2 - 1]
59' Robert Lewandowski [3 - 1]
84' Arjen Robben [4 - 1]

„Rostov“ (Rusija) 0 - 1 Madrido „Atletico“ (Ispanija).

62' Yannick Carrasco [0 - 1]