Svečiai iš Miuncheno įvartį pelnė jau 11-ą minutę, kuomet pasižymėjo Arjenas Robbenas, bet prieš pertrauką rezultatą išlygino Szabolcsas Huszti.

Antrame kėlinyje „Bayern“ ekipai pranašumą sugrąžino įvartis pelnęs Joshua Kimmichas, o „Eintracht“ narys Szabolcs Huszti gavo raudoną kortelę.

Visgi čempionato lyderiai kiekybinės persvaros neišnaudojo. Negana to, dar ir praleido įvartį į savus. Tikslus Marco Fabiano smūgis 78-ą minutę lėmė antrąsias Miuncheno futbolininkų lygiąsias iš eilės.

Tuo metu sezoną net penkiais pralaimėjimais iš eilės pradėjęs Gelzerkircheno „Schalke“ klubas į savo kraitį įsirašė ketvirtą tašką.

Jis išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Augsburg“ komanda ir po truputį ropščiasi iš pavojingosios zonos. Nuo saugios 15-osios pozicijos Gelzerkircheno futbolininkus jau skiria tik taškas.

Visi rezultatai:

„Augsburg“ 1 – 1 „Schalke 04“
65' [0 – 1] Nabil Bentaleb
78' [1 – 1] Daniel Baier

„Borussia M.“ 0 – 0 „Hamburger SV“
25' Cleber („Hamburger SV“) gavo raudoną kortelę
27' Andre Hahn („Borussia M.“) nerealizavo 11 metrų baudinio
61' Lars Stindl („Borussia M.“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Eintracht“ 2 – 2 „Bayern“
11' [0 – 1] Arjen Robben
43' [1 – 1] Szabolcs Huszti
62' [1 – 2] Joshua Kimmich
65' Szabolcs Huszti („Eintracht“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
78' [2 – 2] Marco Fabian

„FC Koln“ 2 – 1 „Ingolstadt“
29' [1 – 0] Anthony Modeste
39' [2 – 0] Anthony Modeste (iš 11 metrų baudinio)
90' [2 – 1] Lukas Hinterseer (iš 11 metrų baudinio)

„Hoffenheim“ 2 – 1 „Freiburg“
34' [1 – 0] Sandro Wagner
78' [1 – 1] Florian Niederlechner
81' [2 – 1] Andrej Kramarič (iš 11 metrų baudinio)

„Werder Bremen“ 2 – 1 „Bayer“
13' [1 – 0] Zlatko Junuzovič
27' [1 – 1] Hakan Calhanoglu
60' [2 – 1] Ousman Manneh