Įvarčius brazilams pelnė Gabrielis Jesus 8-ą ir Willianas 53-ią min. Brazilijos rinktinės gretose nebuvo Neymaro. Venesuela patyrė 8-ą nesėkmę, turi tik 2 taškus ir yra paskutinė dešimta.

Argentina savo aikštėje kiek nelauktai 0:1 (0:1) pralaimėjo Paragvajui. Vienintelį ir pergalingą įvartį 18-ą min. įmušė Derlis Gonzalezas. Antro kėlinio pradžioje argentiniečių ir „Manchester City“ (Anglija) klubo žvaigždė Sergio Aguero nerealizavo 11 metrų baudinio.

Po antros nesėkmės atrankos cikle Argentina su 16 taškų nusmuko į penktą vietą, kuri negarantuoja tiesioginio kelialapio į pasaulio čempionatą. Argentiniečiams trūko nežaidusio Lionelio Messi. Paragvajus iškovojo ketvirtą pergalę ir su 15 taškų rikiuojasi šeštas.

Čilės rinktinė savo aikštėje įveikė Peru 2:1 (1:0). Abu įvarčius čiliečiams 10-ą ir 85-ą min. pelnė Arturo Vidalis iš bavarų Miuncheno „Bayern“ klubo. Santykį 76-ą min. buvo išlyginęs perujietis Edisonas Floresas.

Du kiti atrankos mačai baigėsi lygiosiomis tokiu pačiu rezultatu 2:2. Taip taikiai išsiskyrė Bolivija ir Ekvadoras. Bolivija namuose pirmavo 2:0 po dviejų taiklų Pablo Escobaro smūgių 4-ą ir 43-ią min. Tačiau Ekvadoro lyderis Enneras Valencia antro kėlinio pradžioje (48-ą min.) ir pabaigoje (89-ą min.) įmušė du įvarčius ir išlygino rezultatą 2:2.

Kolumbija ir Urugvajus taip pat pasidalino po tašką 2:2 (1:1). Urugvajiečiams vieną įvartį 73-ią min. pasiekė Luisas Suarezas ir buvo persvėręs santykį svečių naudai (1:2). Tačiau Yerry Mina 84-ą min. sugrąžino pusiausvyrą (2:2).

Venesuela 0 - 2 Brazilija

8' Gabriel Jesus [0 - 1]
53' Willian [0 - 2]

Argentina 0 - 1 Paragvajus

18' Derlis Gonzalez [0 - 1]

47' Sergio Aguero (Argentina) – nerealizavo 11 metrų baudinio

Čilė 2 - 1 Peru

10' Arturo Vidal [1 - 0]
76' Edison Flores [1 - 1]
85' Arturo Vidal [2 - 1]

Bolivija 2 - 2 Ekvadoras

4' Pablo Escobar [1 - 0]
43' Pablo Escobar [2 - 0]
48' Enner Valencia [2 - 1]
89' Enner Valencia [2 - 2]

79' Luis Andres Caicedo de la Cruz (Ekvadoras) – raudona kortelė

Kolumbija 2 - 2 Urugvajus

15' Abel Aguilar [1 - 0]
27' Cristian Rodriguez [1 - 1]
73' Luis Suarez [1 - 2]
84' Yerry Mina [2 - 2]