Kardife vykusiose mače Velso futbolininkai tenkinosi lygiosiomis 1:1 (1:0) su Gruzijos komanda. Valai pirmavo, kai 10 minutę po kampinio įvartį galva pelnė Garethas Bale'as, bet 57 min. gruzinų saugas Tornike Okriašvilis taip pat galva rezultatą išlygino.

G grupės rungtynėse Skopjėje išsigelbėjo Italijos rinktinė, kuri 3:2 (1:0) palaužė Makedoniją, nors iki 75 min. atsiliko 1:2. Pergalę italams 91 min. išplėšė puolėjas Ciro Immobile.

Škoderyje dar tris taškus į savo kraitį įsidėjo Ispanijos komanda, 2:0 (0:0) nugalėjusi Albaniją.

Po įvartį įmušė Diego Costa (55 min.) ir Nolito (63 min.)

Rungtynės:

D grupė

Velsas 1 – 1 Gruzija
10' [1 – 0] Gareth Bale
57' [1 – 1] Tornike Okriašvili

Moldova 1 – 3 Airija
2' [0 – 1] Shane Long
45+1' [1 – 1] Igor Bugayev
69' [1 – 2] James McClean
76' [1 – 3] James McClean

Serbija 3 – 2 Austrija
6' [1 – 0] Aleksandr Mitrovič
15' [1 – 1] Marcel Sabitzer
23' [2 – 1] Aleksandr Mitrovič
63' [2 – 2] Marc Janko
74' [3 – 2] Dušan Tadič

Izraelis 2 – 1 Lichtenšteinas
3' [1 – 0] Tommer Hemed
16' [2 – 0] Tommer Hemed
49' [2 – 1] Maximilian Gopel

Albanija 0 – 2 Ispanija
55' [0 – 1] Diego Costa
63' [0 – 2] Nolito

Makedonija 2 – 3 Italija
24' [0 – 1] Andrea Belotti
57' [1 – 1] Ilija Nestorovski
59' [2 – 1] Ferhan Hasani
75' [2 – 2] Ciro Immobile
90+1' [2 – 3] Ciro Immobile

Suomija 0 – 1 Kroatija
18' [0 – 1] Mario Mandžukič

Ukraina 3 – 0 Kosovas
31' [1 – 0] Amir Rrahman (į savo vartus)
81' [2 – 0] Andrej Jarmolenka
87' [3 – 0] Ruslan Rotan

Islandija 2 – 0 Turkija
42' [1 – 0] Omer Toprak (į savo vartus)
44' [2 – 0] Alfred Finnbogason

1.Kroatija32108:17
3.Islandija32106:37
2.Ukraina31206:35
4.Turkija30213:52
5.Suomija30123:51
6.Kosovas30121:101

Atrankos į 2018 m. pasaulio čempionatą, kuris vyks Rusijoje, Europos zonoje kovoja 52-ejų šalių rinktinės, suskirstytos į devynias grupes. Jose triumfavusios komandos iškovos tiesioginius kelialapius į finalinį etapą, o aštuonios geriausios antrąsias vietas užėmusios ekipos pateks į atkrintamąsias varžybas, kuriose bus išaiškintos dar keturių bilietų savininkės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)