59 minutę po Vykinto Slivkos perdavimo iššokęs vienas prieš varžovų vartininką įvartį galingu šūviu pelnė puolėjas Fiodoras Černychas, o 89 min. tiksliu smūgiu galva rezultatą išlygino Jamesas McArthuras.

Pačiomis paskutinėmis sekundėmis škotai net buvo arti pergalės, bet po jų pakelto kampinio ir sumaišties baudos aikštelėje kamuolį nuo vartų linijos išmušė Mantas Kuklys.

Škotai pirmame ture svečiuose net 5:1 sutriuškino Maltą, o lietuviai savo aikštėje itin apmaudžiai išleido pergalę ir tenkinosi lygiosiomis 2:2 su Slovėnija, nors iki 77 minutės dar pirmavo 2:0.

Antradienį, spalio 11 d., Lietuvos futbolininkai Vilniaus LFF stadione susitiks su Maltos atstovais, kurie šeštadienį Londono „Wembley“ stadione garbingai kovėsi su Anglija ir pralaimėjo jai tik 0:2.

Mačo teisėjas – 35-erių metų vokietis Tobiasas Stieleris.

Susitikimą „Hampden Park“ stebėjo 35966 žiūrovai.

Rungtynės:

Škotija 1 – 1 Lietuva
59' [0 – 1] Fiodor Černych
89' [1 – 1] James McArthur

6.Malta20021:70

Atrankos į 2018 m. pasaulio čempionatą, kuris vyks Rusijoje, Europos zonoje kovoja 52-ejų šalių rinktinės, suskirstytos į devynias grupes. Jose triumfavusios komandos iškovos tiesioginius kelialapius į finalinį etapą, o aštuonios geriausios antrąsias vietas užėmusios ekipos pateks į atkrintamąsias varžybas, kuriose bus išaiškintos dar keturių bilietų savininkės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (467)