C. Ronaldo pirmą kartą karjeroje įmušė keturis įvarčius vieneriose rungtynėse, vilkėdamas Portugalijos rinktinės marškinėlius.

Tiesa, portugalams tai buvo tik pirma pergalė turnyre ir jie su 3 taškais pakilo vos į trečią vietą.

Šioje grupėje Latvija visai netikėtai savo aikštėje 0:2 (0:1) nusileido Farerams. Saliečiai su 4 taškais turnyro lentelėje rikiuojasi antri.

Dviejų praėjusio Europos čempionato dalyvių Vengrijos ir Šveicarijos dvikovą Budapešte 3:2 (0:0) laimėjo svečiai iš Šveicarijos. Šveicarai du kartus pirmavo, o vengrai vis lygindavo skirtumą. Pergalę lėmė Valentino Stockerio smūgis 90-ą min.

A grupėje Prancūzija 4:1 (3:1) įveikė Bulgariją, nors pirma praleido įvartį jau 6-ą min., kai baudinį realizavo Mihailas Aleksandrovas. Du įvarčius prancūzams pelnė Kevinas Gameiro, po vieną įmušė Dimitri Payet ir Antoine'as Griezmannas.

Nyderlandai įrodė savo pranašumą prieš Baltarusiją 4:1 (2:0). Antro kėlinio pradžioje gudai buvo sušvelninę skirtumą iki 1:2, bet aikštės šeimininkų meistriškumas buvo aukštesnis. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Quincy Promesas.

Švedija turėjo vargo svečiuose su Liuksemburgu ir nugalėjo aikštės šeimininkus tik 1:0 (0:0). Pergalingas pasirodė buvo Mikaelio Lustigo smūgis 58-ą min.

H grupės favoritės Belgija ir Graikija šventė antras pergales. Belgai namuose net 4:0 (2:0) sutriuškino bosnius, o pasižymėjo rinktinės žvaigždės: Edenas Hazardas, Toby Alderweireldas ir Romelu Lukaku. Tiesa, pirmą įvartį bosnis Emiras Spahičius įsimušė į savo vartus.

Graikai buvo pranašesni prieš Kiprą 2:0 (2:0). Abu įvarčiai buvo pasiekti pirmame kėlinyje, o jų autoriai Konstantinos Mitroglou ir Petros Mantalos.

Estija iškovojo pirmą pergalę šiame atrankos cikle, kai namuose pasismagino su turnyro naujoku Gibraltaru 4:0 (0:0). Tačiau kovoti teko visas rungtynes, nes Gibraltaras po pirmo kėlinio buvo išsaugojęs vartus „sausus“. Du įvarčius estams pelnė Mattiasas Kaitas.

A grupė

Prancūzija 4 - 1 Bulgarija.

6' Mihail Aleksandrov [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
23' Kevin Gameiro [1 - 1]
26' Dimitri Payet [2 - 1]
38' Antoine Griezmann [3 - 1]
59' Kevin Gameiro [4 - 1]

Liuksemburgas 0 - 1 Švedija.

58' Mikael Lustig [0 - 1]

Nyderlandai 4 - 1 Baltarusija.

15' Quincy Promes [1 - 0]
31' Quincy Promes [2 - 0]
47' Aleksej Rios [2 - 1]
56' Davy Klaassen [3 - 1]
64' Vincent Janssen [4 - 1]

Vengrija 2 - 3 Šveicarija.

52' Haris Seferovič [0 - 1]
54' Adam Szalai [1 - 1]
67' Ricardo Rodriguez [1 - 2]
71' Adam Szalai [2 - 2]
90' Valentin Stocker [2 - 3]

Latvija 0 - 2 Farerų salos.

19' Sonni Ragnar Nattestad [0 - 1]
70' Joan Simun Edmundsson [0 - 2]

Portugalija 6 - 0 Andora.

2' Cristiano Ronaldo [1 - 0]
4' Cristiano Ronaldo [2 - 0]
44' Joao Cancelo [3 - 0]
47' Cristiano Ronaldo [4 - 0]
68' Cristiano Ronaldo [5 - 0]
86' Andre Silva [6 - 0]

62' Jordi Rubio (Andora) – raudona kortelė
71' Marc Rebes (Andora) – raudona kortelė

Belgija 4 - 0 Bosnija ir Hercegovina.

26' Emir Spahič [1 - 0] (Bosnija ir Hercegovina, į savo vartus)
29' Eden Hazard [2 - 0]
60' Toby Alderweireld [3 - 0]
79' Romelu Lukaku [4 - 0]

Estija 4 - 0 Gibraltaras.

47' Mattias Kait [1 - 0]
52' Konstantin Vassiljev [2 - 0]
70' Mattias Kait [3 - 0]
88' Sergej Mosnikov [4 - 0]

Graikija 2 - 0 Kipras.

12' Konstantinos Mitroglou [1 - 0]
42' Petros Mantalos [2 - 0]