Ispanai 55-ą min. pirmavo 1:0 po Victoro Vitolo smūgio, bet 82-ą min. Daniele De Rosso iš baudinio išlygino santykį 1:1.

Pastarąjį kartą italai ir ispanai žaidė Europos čempionato aštuntfinalyje, kur 2:0 pajėgesnė buvo „Squadra azzurra“.

Grupės lydere po dviejų susitikimų tapo Albanija, svečiuose įveikusi Lichtenšteino futbolininkus 2:0 (1:0). 12-ą min. Peteris Jehle įsimušė įvartį į savo vartus, o 71-ą min. jau albanas Bekimas Balajus įtvirtino svečių pergalę.

Izraelis išvykoje 2:1 (2:0) įveikė Makedoniją. Žydai pirmavo 2:0, makedonai sumažino atsilikimą 1:2, o pačioje susitikimo pabaigoje turėjo puikią progą išlyginti rezultatą ir išgelbėti tašką, bet 90+5 min. Adis Jahovičius nerealizavo 11 metrų baudinio.

I grupėje Kosovo rinktinė sužaidė pirmas istorijoje savo oficialias rungtynes „namuose“. Šįkart savo arena jai buvo kaimyninės Albanijos Škoderio miestas. Tiesa, susitikimas su Kroatija baigėsi tragiškai – 0:6 (0:3). Mario Mandžukičius dar pirmame kėlinyje atliko „hat-trick'ą“.

Šioje I grupėje nedidelį stebuklą namuose sukūrė Islandijos rinktinė, įmušusi du įvarčius per pridėtą laiką (90+1 ir 90+6 min.) ir 3:2 (1:2) palaužusi Suomiją. Be to 51 min. Gylfi Sigurdssonas islandų gretose neįmušė 11 metrų baudinio.

Trečiose grupės rungtynėse Turkija namuose su Ukraina sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:2). Ukrainiečiai pirmavo 2:0, bet persvaros neišsaugojo. Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje (45+1 min.) turkai sušvelnino skirtumą (1:2), o 85-ą min. ir išlygino rezultatą.

D grupėje pirmas atrankos rungtynės laimėjusių Austrijos ir Velso rinktinių tarpusavio rungtynės pasibaigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2). Valai dukart pirmavo, o austrai du sykius lygino skirtumą.

Pirmas pergales šioje grupėje iškovojo Serbijos ir Airijos rinktinės. Serbai išvykoje 3:0 (2:0) laimėjo prieš moldavus, o airiai savo aikštėje sunkiai 1:0 (0:0) palaužė gruzinų pasipriešinimą. Seamusas Colemanas vienintelį įvartį pasiekė 56-ą min.

Italija 1 – 1 Ispanija

55' Victor Vitolo [0 - 1]
82' Daniele De Rossi [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

Makedonija 1 – 2 Izraelis

25' Tomer Hemed [0 - 1]
43' Tal Ben Haim II [0 - 2]
63' Ilija Nestorovski [1 - 2]

90+4' Eitan Tibi (Izraelis) – raudona kortelė
90+5' Adis Jahovič (Makedonija) – nerealizavo 11 metrų baudinio

Lichtenšteinas 0 – 2 Albanija

12' Peter Jehle [0 - 1] (Lichtenšteinas, į savo vartus)
71' Bekim Balaj [0 - 2]

Austrija 2 – 2 Velsas

22' Joe Allen [0 - 1]
28' Marko Arnautovič [1 - 1]
45+1' Kevin Wimmer [1 - 2] (Austrija, į savo vartus)
48' Marko Arnautovič [2 - 2]

Airija 1 – 0 Gruzija

56' Seamus Coleman [1 - 0]

Moldova 0 – 3 Serbija

19' Filip Kostič [0 - 1]
37' Branislav Ivanovič [0 - 2]
59' Dušan Tadič [0 - 3]

Kosovas 0 – 6 Kroatija

6' Mario Mandžukič [0 - 1]
24' Mario Mandžukič [0 - 2]
35' Mario Mandžukič [0 - 3]
68' Matej Mitrovič [0 - 4]
83' Ivan Perišič [0 - 5]
90+2' Nikola Kalinič [0 - 6]

Islandija 3 – 2 Suomija

21' Teemu Pukki [0 - 1]
37' Kari Arnason [1 - 1]
39' Robin Lod [1 - 2]
90+1' Alfred Finnbogason [2 - 2]
90+6' Ragnar Sigurdsson [3 - 2]

51' Gylfi Sigurdsson (Islandija) – nerealizavo 11 metrų baudinio

Turkija 2 – 2 Ukraina

24' Andrij Jarmolenka [0 - 1]
27' Artiom Kravec [0 - 2]
45+1' Ozan Tufan [1 - 2]
85' Hakan Calhanoglu [2 - 2]