69 minutę „raudonuosius velnius“ į priekį buvo išvedęs po keitimo pasirodęs Anthony Martialis.

Bet J. Mourinho palengvėjimas buvo trumpas: 82 minutę kamuolį prieš save atmušė „Manchester United“ vartininkas Davidas de Gea, o tuo pasinaudojęs rezultatą išlygino buvęs „Liverpool“ saugas Joe Allenas.

Šeimininkai pasigailėjo viso mačo metu iššvaistę aibę progų: tikslumo pritrūko ir Zlatanui Ibrahimovičiui, ir Pauliui Pogba, ir kitoms komandos garsenybėms. Be to, „Manchester United“ į neviltį varė „Stoke“ vartininkas Lee Grantas, atrėmęs aštuonis smūgius.

Nepaisant nuviliančio rezultato, J. Mourinho komandos pasirodymą sekmadienį pavadino „geriausiu šiame sezone“.

13 taškų surinkęs Mančesterio klubas užima šeštą vietą, „Stoke“ (3 tšk.) žengia priešpaskutinis 19-as.

Dar prasčiau turas susiklostė Jose Guardiolos treniruojamam „Manchester City“. Anglijos čempionato lyderiai išvykoje 0:2 nusileido „Tottenham Hotspur“ futbolininkams.

Abu įvarčiai krito pirmame kėlinyje: iš pradžių kamuolį į savus vartus netyčia pasiuntė „Manchester City“ gynėjas Aleksandaras Kolarovas, po to gražia kombinacija pasinaudojo varžovų saugas Dele Alli.

Išvengti sutriuškinimo J. Guardiolos ekipai padėjo vartininkas Claudio Bravo, antrame kėlinyje atrėmęs Eriko Lamelos smūgį nuo 11 m žymos.

Nepaisant nesėkmės, „Manchester City“ išlieka čempionato viršūnėje (18 tšk.), o jiems į nugarą kvėpuojantis „Tottenham Hotspur“ (17 tšk.) palypėjo iki antro laiptelio.

Rezultatai

„Manchester United“ 1 – 1 „Stoke City“
69' [1 – 0] Anthony Martialis
82' [1 – 1] Joe Allenas

„Leicester City“ 0 – 0 „Southampton“

„Tottenham Hotspur“ 2 – 0 „Manchester City“
9' [1 – 0] Aleksandaras Kolarovas (į savo vartus)
37' [2 – 0] Dele Alli
65' Erikas Lamela („Tottenham Hotspur“) neįmušė 11 m baudinio

„Burnley“ 0 – 1 „Arsenal“
90' [0 – 1] Laurentas Koscielny