Paryžiečiai iškovojo penktą pergalę šį sezoną, surinko 16 taškų ir turnyro lentelėje užima trečią vietą. Bordo komanda su 13 taškų yra penkta.

„Monaco“ futbolininkai tiesiog pasismagino išvykoje, kai net 7:0 (3:0) nušlavė „Metz“ ekipą, surinko 19 taškų ir tapo čempionato lyderiais. Guido Carrillo pelnė du įvarčius, Thomas Lemaras, Valere'as Germainas, Bernardo Silva, Fabinho ir Gabrielis Boschilia – po vieną.

Tiesa, antra vieta užimanti „Nice“ (17 tšk.) turi rungtynes atsargoje.

Įdomiai įvykiai klostėsi „Dijon“ ir „Montpellier“ klubų mače. Jis baigėsi itin rezultatyviomis lygiosiomis 3:3 (1:2), tačiau penkis iš šešių įvarčių įmušė svečiai. Jiems Casimiras Ninga pelnė tris įvarčius, o štai vartininkas Geoffrey Jourdrenas ir gynėjas Anthony Vanden Borre mušė kamuolį į savo vartus. Aikštės šeimininkams lygiąsias ir tašką užtikrino vienintelis Yohanno Riviere'o įvartis.

„Paris SG“ 2 - 0 „Bordeaux“

3' Edinson Cavani [1 - 0]
30' Edinson Cavani [2 - 0]

„Caen“ 1 - 0 „Toulouse“

64' Ivan Santini [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

„Dijon“ 3 - 3 „Montpellier“

18' Casimir Ninga [0 - 1]
25' Casimir Ninga [0 - 2]
39' Geoffrey Jourdren [1 - 2] („Montpellier“, į savo vartus)
58' Casimir Ninga [1 - 3]
81' Anthony Vanden Borre [2 - 3] („Montpellier“, į savo vartus)
90' Yohann Riviere [3 - 3]

„Lille“ 1 - 0 „Nancy“

75' Eder [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

„Metz“ 0 - 7 „Monaco“

7' Thomas Lemar [0 - 1]
23' Valere Germain [0 - 2]
39' Bernardo Silva [0 - 3]
68' Fabinho [0 - 4] (iš 11 metrų baudinio)
72' Guido Carrillo [0 - 5]
83' Guido Carrillo [0 - 6]
89' Gabriel Boschilia [0 - 7]

60' Cheick Doukoure („Metz“) – raudona kortelė

„Nantes“ 1 - 0 „Bastia“

18' Mariusz Stepinski [1 - 0]