Iki tol daugkartinis Vokietijos čempionas buvo laimėjęs visus penkis mačus.

40-ą minutę „Bayern“ į priekį išvedė Joshua Kimmichas, bet 64-ą Anthony Modeste gražiu smūgiu rezultatą išlygino.

Mačo pabaigoje Kelno komanda netgi turėjo kelias progas įmušti pergalingą įvartį.

Bavarų kluptelėjimu nepasinaudojo iki tol puikią formą demonstravęs Dortmundo „Borussia“ klubas. Dortmundiečiai svečiuose 0:2 (0:1) pralaimėjo Leverkūzeno „Bayer“ komandai. Aikštės šeimininkams po įvartį kiekviename kėlinyje pelnė Admiras Mehmedi (10-ą) ir Chicharito (79-ą min.).

Tuo metu konkurentų slystelėjimai buvo naudingi Berlyno „Hertha“ klubui, kuris po pergalės namuose 2:0 (1:0) prieš „Hamburg“ komanda šoktelėjo į antrą poziciją. Abu įvarčius berlyniečiams pelnė Vedadas Ibiševičius.

Miuncheno „Bayern“ 1 – 1 „Koln“

40' Joshua Kimmich [1 - 0]
64' Anthony Modeste [1 - 1]

„Darmstadt“ 2 – 2 Brėmeno „Werder“

10' Antonio-Mirko Colak [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
51' Ludovic Lamine Sane [1 - 1]
67' Serge'as Gnabry [1 - 2]
73' Antonio-Mirko Colakas [2 - 2]

„Freiburg“ 1 – 0 Frankfurto „Eintracht“

4' Vincenzo Grifo [1 - 0]

Berlyno „Hertha“ 2 – 0 „Hamburg“

29' Vedad Ibiševič [1 - 0]
70' Vedad Ibiševič [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

„Ingolstadt“ 1 – 2 „Hoffenheim“

12' Sandro Wagner [0 - 1]
35' Keremas Demirbay [1 - 1]
90' Lukas Hinterseer [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

Leverkūzeno „Bayer“ 2 - 0 Dortmundo „Borussia“

10' Admir Mehmedi [1 - 0]
79' Chicharito [2 - 0]