Vienintelis ir lemiamas įvartis į šeimininkų vartus krito 49-ą minutę gynėjo Edoardo Goldaniga. Per likusį laiką „Palermo“ kaltės neišpirko, todėl trys taškai iškeliavo į Turinos ekipos kraitį.

„Juventus“ į nugarą ir toliau kvėpuoja „Napoli“ futbolininkai, savo turo mačą namuose laimėję 2:0 prieš „Chievo“ ekipą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Manolo Gabbiadini ir Marekas Hamšikas.

Tuo metu Prancūzijos „Ligue-1“ pirmenybių lydere bent laikinai tapo „Monaco“ ekipa, kuri savų žiūrovų akivaizdoje 2:1 įveikė „Angers“ klubą.

Svečiai netgi pirmavo po 55-ą minutę Famara Diedhiou pelnyto įvarčio, tačiau jau po 11 min. rezultatą išlygino Kamilas Glikas, o dar po dešimties įvartį į savus vartus įsimušęs Dicksonas Nwakaeme'as persvarą atidavė „Monaco“ futbolininkams.

Visi rezultatai:

Italijos „Serie A“ pirmenybės

„Palermo“ 0 – 1 „Juventus“
49' [0 – 1] Edoardo Goldaniga (į savus vartus)

„SSC Napoli“ 2 – 0 „Chievo“
24' [1 – 0] Manolo Gabbiadini
39' [2 – 0] Marek Hamšik

„Lorient“ 1 – 0 „Lyon“
51' [1 – 0] Jimmy Cabot

„Bordeaux“ 0 – 0 „Caen“

„Dijon“ 3 – 0 „Rennes“
7' [1 – 0] Lois Diony
19' [2 – 0] Jordan Marie
78' [3 – 0] Lois Diony

„Monaco“ 2 – 1 „Angers“
55' [0 – 1] Famara Diedhiou
66' [1 – 1] Kamil Glik
76' [2 – 1] Dickson Nwakaeme (į savus vartus)

„Montpellier“ 0 – 1 „Metz“
45+1' [0 – 1] Mevlut Erdinč (iš 11 metrų baudinio)

„SC Bastia“ 1 – 0 „Guingamp“
38' Fernando Marcal („Guingamp“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
77' [1 – 0] Enzo Crivelli
79' Enzo Crivelli („SC Bastia“) gavo raudoną kortelę – antra geltona