Madridiečiai pirmo kėlinio pabaigoje buvo atsilikę nuo varžovų 0:1, kai 45+1 min. Bruno realizavo 11 metrų baudinį, tačiau antro kėlinio pradžioje sostinės ekipos kapitonas Sergio Ramosas išlygino skirtumą 1:1.

„Real“ nutraukė keturių pergalių šį sezoną ir šešiolikos laimėjimų iš eilės seriją.

„Barcelona“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Madrido „Atletico“ klubu. Mače traumą patyrė argentinietis Lionelis Messi. Katalonai prarado jau ketvirtą tašką čempionato pradžioje ir užima tik trečią vietą.

„Real“ 1 - 1 „Villarreal“

45+1' Bruno [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
48' Sergio Ramos [1 - 1]

Vigo „Celta“ 2 - 1 Chichono „Sporting“

66' Hugo Mallo [1 - 0]
80' Duje Cop [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
87' Iago Aspas [2 - 1]

----------Vėlai vakare-----------

„Barcelona“ 1 - 1 Madrido „Atletico“

41' Ivan Rakitič [1 - 0]
61' Angel Correa [1 - 1]

„Granada“ 1 - 2 Bilbao „Athletic“

15' Raul Garcia [0 - 1]
44' Mehdi Carcela-Gonzalez [1 - 1]
77' Aymeric Laporte [1 - 2]

San Sebastijano „Real Sociedad“ 4 - 1 „Las Palmas“

1' Da Silva Willian Jose [1 - 0]
22' Carlos Vela [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
35' David Zurutuza [3 - 0]
53' Da Silva Willian Jose [4 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
56' Dominguez Tanausu [4 - 1]