„Trakų“ puolėjas savo rezultatyvumo (27 įvarčiai) rekordo per vieną sezoną turbūt nepagerins, tačiau ilgiausia serija įmuštų įvarčių jis gali džiaugtis jau šiandien. Rugpjūčio 3 dieną prasidėjusi serija dar nėra baigta. Beje, paskutinį kartą N. Valskis neįmušė rungtynėse, būtent, su Utenos „Utenio“ komanda.

„Komanda po pralaimėjimo Europos lygoje buvo gilioje duobėje, tad didžiulis noras padėti jai, didžiulis noras prisidėti prie pergalių ir suteikė galimybę man sumušti tuos įvarčius. Prieš šią seriją iššvaisčiau daug progų, tačiau tada įmušiau vieną įvartį, antrą, atsirado pasitikėjimas savimi ir turime štai tokį rezultatą.

Be to, prisidėjo ir tai, kad per savo karjerą dar niekada per tokį trumpą laiką neteko mušti tiek vienuolikos metrų baudinių“, – apie kelionę į A lygos snaiperių viršūnę pasakojo N.Valskis.

Puolėjo sąskaita sparčiai pradėjo augti į Jungtines Valstijas išvykus Davidui Aršakianui. Be to, per trumpą laiką „Trakų“ sudėtyje įvyko pokyčiai, kurie senbuvius vertė dar labiau atiduoti save aikštėje. Per paskutines septynias savaites pradėjusiems žaisti Almai Wakili, Oscarui, Georgiui Pelagias, Michailo Šiškai ir galiausiai Tadui Labukui reikėjo laiko prisitaikyti, tačiau šiuo metu aikštėje net neatrodo, kad jie naujokai.

„Kalbant apie Tadą, tai jam buvo lengviausia. Jis lietuvis, anksčiau „Trakuose“ žaidęs, tad jo net naujoku nelabai galime vadinti (šypsosi). O kalbant apie legionierius, tai ryšys kiekvienose rungtynėse neabejotinai didėja. Manyčiau, kad jų adaptacija jau dabar yra įvykusi visu šimtu procentų“, – pasakojo puolėjas.

A lygos rungtynės „Utenis“ – „Trakai“ įvyks pirmadienį 16.30 val.

– Nerijau, ar šiame sezone turi asmeninį tikslą? Ar jis skiriasi nuo sezono pradžios?

– Prieš prasidedant sezonui, buvau užsibrėžęs surinkti 20 taškų. Turiu omenyje įvarčius ir rezultatyvius perdavimus. Šis pasiekimas jau dabar viršytas (šypsosi).

– Kas dabartinėje situacijoje yra lengviau: „Trakams“ pavyti „Žalgirį“ ar „Sūduvai“ pavyti „Trakus“?

– „Trakams“ pavyti „Žalgirį“.

– Įspūdinga rezultatyvia serija „Trakuose“ gali pasigirti ne tik Nerijus Valskis, tačiau ir Jevgenijus Zasavickis, įmušęs paskutinėje trejose rungtynėse. Kurio serija tave patį stebina labiau?

– Žinoma, kad Ženios įvarčiai. Jie visi gražuoliai (juokiasi).