Nesėkmingai savo pasirodymą Europoje pradėjo Jose Mourinho treniruojamas „Manchester United“ klubas, kuris A grupės mače svečiuose 0:1 (0:0) nusileido Roterdamo „Feyenoord“ komandai.

Vienintelį įvartį 79 minutę pelnė šeimininkų saugas Tonny Vilhena.

Tai buvo antrasis iš eilės „Man United“ futbolininkų pralaimėjimas. Prieš tai jie Anglijos „Premier“ lygoje namuose 1:2 suklupo miesto derbyje prieš „Manchester City“.

Tuo metu stebuklingą pergalę Izraelyje iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa, kuri likus žaisti 14 minučių atsiliko 0:3 nuo Tel Avivo „Maccabi“, bet laimėjo 4:3 (0:1).

Rusijos klubo gelbėjimąsi pradėjo Aleksandras Kokorinas (76 min.), Robertas Makas (84 min.) ir Giuliano (86 min.), o užbaigė Luka Djordjevičius, pasižymėjęs akrobatiniu smūgiu galva 92 min.

Sėkmingai turnyrą pradėjo Ankaros „Osmanlispor“, kurios vartus gina 33-ejų metų Žydrūnas Karčemarskas. Turkijos ekipa L grupės dvikovoje savo stadione 2:0 (0:0) pranoko Bukarešto „Steauą“ ir įsirašė tris taškus.

Ž. Karčemarskas vartuose stovėjo visas 90 minučių ir atrėmė visus tris varžovų smūgius.

Foto: AFP/Scanpix

Rungtynės:

A grupė

Roterdamo „Feyenoord“ 1 – 0 „Manchester United“

Lugansko „Zoria“ 1 – 1 Stambulo „Fenerbahče“

B grupė

Larnakos APOEL 2 – 1 „Astana“

Berno „Young Boys“ 0 – 1 Pirėjo „Olympiakos“

C grupė

Briuselio „Anderlecht“ 3 – 1 „Qabala“

„Mainz“ 1 – 1 „St. Etienne“

D grupė

„AZ Alkmaar“ 1 – 1 „Dundalk“

Tel-Aviv „Maccabi“ 3 – 4 Sankt Peterburgo „Zenit“

E grupė

Džiurdžiu „Astra“ 2 – 3 Vienos „Austria“

Plzeno „Viktoria“ 1 – 1 AS „Roma“

F grupė

Vienos „Rapid“ 3 – 2 „Genk“

„Sassuolo“ 3 – 0 Bilbao „Athletic“

G grupė

Atėnų „Panathinaikos“ 1 – 2 Amsterdamo „Ajax“

Lježo „Standard“ 1 – 1 Vigo „Celta“

H grupė

„Braga“ 1 – 1 „Gent“

Konijos „Konyaspor“ 0 – 1 Donecko „Šachtar“

I grupė

„Nice“ 0 – 1 Gelzenkircheno „Schalke“

„Salzburg“ 0 – 1 „Krasnodar“

J grupė

Agdamo „Qarabaq“ 2 – 2 Liberecų „Slovan“

Salonikų PAOK 0 – 0 Florencijos „Fiorentina“

K grupė

Milano „Inter“ 0 – 2 Beer-Ševos „Hapoel“

„Southampton“ 3 – 0 Prahos „Sparta“

L grupė

Ankaros „Osmanlispor“ 2 – 0 Bukarešto „Steaua“

„Villarreal“ 2 – 1 „Zurich“

Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi pajėgiausias grupių komandas.

Šio sezono UEFA Europos lygos finalas vyks gegužės 24-ą dieną Solnos „Friends“ arenoje, Švedijoje.