Kaip ir Lietuvos futbolininkus, taip ir toje pačioje F grupėje rungtyniaujančią Slovakijos komandą paskutinę akimirką apleido sėkmė – likę mažumoje jie įvartį praleido penktą teisėjo pridėto laiko minutę ir 0:1 pralaimėjo anglams.

Kitame šios grupės mače būsimieji lietuvių varžovai škotai žaisdami svečiuose net 5:1 sutriuškino Maltos komandą. Verta pažymėti, kad paskutinį pusvalandį šeimininkai žaidė mažumoje, o būtent tuo metu buvo įmušti net trys tikslūs smūgiai.

Tuo metu E grupėje prisižaidė Lenkijos rinktinė, kuri pirmavo 2:0, bet galiausiai išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su Kazachstano ekipa.

Nesunkia pergale C grupėje startavo dabartiniai pasaulio čempionai vokiečiai, Norvegijoje 3:0 įveikę šios šalies nacionalinę futbolo rinktinę.

Visi rezultatai:

C grupė

San Marinas 0 – 1 Azerbaidžanas
45' [0 – 1] Ruslan Gurbanov
52' Cristian Brolli (San Marinas) gavo raudoną kortelę

Čekija 0 – 0 Šiaurės Airija

Norvegija 0 – 3 Vokietija
16' [0 – 1] Thomas Muller
45' [0 – 2] Joshua Kimmich
60' [0 – 3] Thomas Mueller

E grupė

Danija 1 – 0 Armėnija
17' [1 – 0] Christian Eriksen
72' Christian Eriksen (Danija) nerealizavo 11 metrų baudinio

Kazachstanas 2 – 2 Lenkija
9' [0 – 1] Bartosz Kapustka
35' [0 – 2] Robert Lewandowski (iš 11 metrų baudinio)
52' [1 – 2] Sergej Chižničenko
58' [2 – 2] Sergej Chižničenko

Rumunija 1 – 1 Juodkalnija
85' [1 – 0] Adrian Popa
87' [1 – 1] Stevan Jovetič

F grupė

Lietuva 2 – 2 Slovėnija
32' [1 – 0] Fiodor Černych
34' [2 – 0] Vykintas Slivka
77' [2 – 1] Rene Krhin
90+3' [2 – 2] Boštjan Cesar

Slovakija 0 – 1 Anglija
57' Martin Škrtel (Slovakija) gavo raudoną kortelę – antra geltona
90+5' [0 – 1] Adam Lallana

Malta 1 – 5 Škotija
10' [0 – 1] Robert Snodgrass
14' [1 – 1] Alfred Effiong
53' [1 – 2] Chris Martin
59' Jonathan Caruana (Malta) gavo raudoną kortelę
61' [1 – 3] Robert Snodgrass (iš 11 metrų baudinio)
78' [1 – 4] Steven Fletcher
84' [1 – 5] Robert Snodgrass
90+1' Luke Gambin (Malta) gavo raudoną kortelę

Atrankos į 2018 metų pasaulio čempionatą, kuris vyks Rusijoje, Europos zonoje kovos 52 šalių rinktinės, suskirstytos į devynias grupes. Jose triumfavusios komandos iškovos tiesioginius kelialapius į finalinį etapą, o aštuonios geriausios antrąsias vietas užėmusios ekipos pateks į atkrintamąsias varžybas, kuriose bus išaiškintos dar keturių bilietų savininkės.