Pirmajame kėlinyje svečius į priekį išvedė Jamesas Milneris (43 min. iš 11 m baudinio), o antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Danny Rose'as (72 min.).

Kitose rungtynėse triuškinamą 3:0 (2:0) pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ komanda, nugalėjusi „Burnley“ ekipą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Edenas Hazardas (9 min.), Willianas (41 min.) ir Victoras Mosesas (89 min.).

Pergalę pasiekė ir Londono „Arsenal“ ekipa, 3:1 (3:0) sudaužiusi „Watford“ komandą.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Santi Cazorla (9 min.), Alexis Sanchezas (40 min.) ir Mesutas Ozilas (45+1 min.).

Pralaimėtojams vienintelį įvartį 57-ąją minutę įmušė Roberto Pereyra.

Pirmąją pergalę iškovojo ir praėjusių metų čempionai „Leicester City“ futbolininkai. Jie namie 2:1 (1:0) nugalėjo „Swansea“ žaidėjus.

„Leicester“ ekipai įvarčius įmušė Jamie Vardy (32 min.) ir Wesas Morganas (52 min.). Pralaimėtojų gretose įvarčiu pasižymėjo Leroy Feras (81 min.).

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse dramatišką pergalę iškovojo „Manchester United“ ekipa. Ji namie 1:0 (0:0) palaužė „Hull City“ komandą.

Vienintelį rungtynių įvartį įmušė Marcusas Rashfordas – puolėjas pasižymėjo 90+2 minutę.

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 3 įvarčius – Zlatanas Ibrahimovičius („Manchester United“) ir Sergio Agüero („Manchester City“).