Jau pirmajame kėlinyje svečiai išsiveržė į priekį po dviejų argentiniečio Sergio Aguero įvarčių – puolėjas pasižymėjo 27 (iš 11 m) ir 36 min.

Prasidėjus antrajam kėliniui (49 min.) skirtumą nuo 11 m žymos sušvelnino Bojanas Krkičius, tačiau mačui baigiantis Mančesterio atstovai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir sudėjo galutinius taškus.

Vėl atitrūkti padėjusį įvartį 86 min. pelnė ispanas Nolito, o jau per teisėjo pridėtą laiką ispanas užbaigė šeimininkų triuškinimą, pasižymėjęs antrą sykį.

Po šios pergalės Mančesterio futbolininkai su 6 taškais bent jau laikinai kyla į pirmąją turnyro lentelės vietą, iš kurios dėl geresnio įvarčių santykio išstūmė „Manchester United“ ekipą, taip pat laimėjusią abejas pirmas žaistas rungtynes.

„Stoke City“ po dvejų rungtynių turi 1 tašką ir turnyro lentelėje kol kas užima 12-ąją vietą.

Šeštadienį vakare vyko dar penkerios Anglijos futbolo aukščiausios lygos rungtynės.

„Stoke City“ 1 – 4 „Manchester City“

'27 Sergio Aguero [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
'36 Sergio Aguero [0 - 1]
'49 Bojan Krkič [1 - 2[ (iš 11 metrų baudinio)
'86 Nolito [1 - 3]
'95 Nolito [1 - 4]

„Burnley“ 2 - 0 „Liverpool“

2' Sam Vokes [1 - 0]
37' Andre Gray [2 - 0]

„Swansea“ 0 - 2 „Hull City“

79' Shaun Maloney [0 - 1]
90+2' Abel Hernandez [0 - 2]

Londono „Tottenham“ 1 - 0 Londono „Crystal Palace“

83' Victor Wanyama [1 - 0]

„Watford“ 1 - 2 Londono „Chelsea“

55' Etienne Capoue [1 - 0]
80' Michy Batshuayi [1 - 1]
87' Diego Costa [1 - 2]

„West Brom“ 1 - 2 Liverpulio „Everton“

9' Gareth McAuley [1 - 0]
45+2' Kevin Mirallas [1 - 1]
60' Gareth Barry [1 - 2]

„Leicester“ 0 - 0 Londono „Arsenal“