Vilkėdamas „raudonųjų velnių“ marškinėlius Z. Ibrahimovičiaus į aikštę pirmą kartą žengė savo tėvynėje: Geteborge vykusiose draugiškose rungtynėse su Stambulo „Galatasaray“ (Turkija).

Sužaidus vos keturias minutes būtent jis pradėjo įvarčių fejerverką, pasiuntęs kamuolį į vartus smūgiu „žirklėmis“.

Ant vejos jis praleido pirmą kėlinį ir buvo pakeistas, bet rezultatas dėl to nenustojo augti. „Manchester United“ laimėjo dvikovą 5:2, o likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Wayne'as Rooney, pasižymėjęs dusyk, Marouane'as Fellaini ir Juanas Mata.

Turkų gretose taikliai smūgiavo Sinanas Gumusas ir Bruma.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)