Atsisveikino. Skaudaus pralaimėjimo šleifas nusidriekė iki Vilniaus. Apie tai po nesėkmės Estijos „Nomme Kalju“ futbolininkams ir „Stumbro“ pergalės Vilniuje 2:0 kalbėjo V. Urbonas. Kitą dieną paskelbta, kad „Trakų“ vairininkas traukiasi, o jį laikinai keičia vartininkų treneris Albertas Rybakas.

Spūstis. Po pralaimėjimo „Trakai“ lieka pirmoje turnyro lentelės vietoje, bet Vilniaus „Žalgirį“ ir Klaipėdos „Atlantą“ lenkia vos vienu tašku. Be to, „Žalgiris“ už riterius šio sezono „SMScredit.lt A lygoje“ yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Turgus. Iš Anglijos į Klaipėdos „Atlantą“ grįžęs Marius Adamonis, Lukas Žukauskas ir Lukas Valvonis – Utenos „Utenyje“, Edgaras Žarskis, Benas Spietinis, Rokas Krušnauskas – Jonavos „Lietavoje“, Brunno – „Kauno Žalgiryje“, Ignas Plūkas ir Georgios Pelagias – „Trakuose“, Rafaelis Broetto, Alexandre'as Kore, Alpha Camara – „Stumbre“. Visi jie debiutavo naujoje darbo vietoje – gyvenimas vasaros futbolo rinkoje verda.

Treneris. „Atlantas“ namuose palaužė Utenos „Utenį“ 2:0, nors pirmą įvartį įmušė tik 86-ąją minutę. Klaipėdiečiai laimėjo nepaisant to, kad ant suolo diskvalifikuotą trenerį Konstantiną Sarsaniją šįkart teko pakeisti jo asistentui Rimantui Žvingilui.

Baudinys. Į priekį „Atlantas“ galėjo išsiveržti 76-ąją minutę, bet L.Žukauskas atrėmė Andriaus Bartkaus spirtą 11 metrų baudinį. Nepadėjo.

Pokštas. „Nusivylę būtume, jei už pralaimėjimą 0:1 būtų skiriamas taškas“, – šyptelėjo „Utenio“ treneris Olegas Boičyšinas, atsakydamas į klausimą apie savijautą po rungtynių, kuriose Aukštaitijos komanda antrąsyk praleido jau per teisėjo pridėtą laiką.

Serija. „Lietava“ 3:2 įveikė „Kauno Žalgirį“ ir nutraukė šešerių iš eilės lygoje nelaimėtų rungtynių ruožą.

Dugne. „Kauno Žalgiris“ nelaimėjo šešioliktą kartą iš eilės – pastaroji pergalė buvo pirmajame čempionato ture. Laikinosios sostinės komanda nuo priešpaskutinę vietą užimančio „Utenio“ atsilieka keturiais, o nuo šeštoje pozicijoje esančios „Lietavos“ – devyniais taškais.

Pagalba. Roberto Poškaus vadovaujamą trenerių štabą „Lietavoje“ papildė 62 metų ukrainietis Piotras Kušlykas, kažkada mokęs patį R. Poškų futbolo paslapčių Lenkijoje.

Himnas. Nuo šiol „SMScredit.lt A lygos“ komandas į aikštes lydi nauja melodija, kurią sukūrė Deivydas Zvonkus.

Čempionas. Vilniaus „Žalgirio“ rungtynės su Marijampolės „Sūduva“ buvo atidėtos. Priežastis – šalies čempionas tęsia kovą UEFA čempionų lygos atrankoje.