Antrą pergalę čempionate šventė Argentinos rinktinė, sulaukusi nugaros traumą išsigydžiusio Lionelio Messi pagalbos – net 5:0 sudaužė Panamos futbolininkus.

Vos 61-ąją minutę nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs puolėjas spėjo atlikti „hat-trick'ą“. Po vieną tikslų smūgį pridėjo Nicolas Otamendi ir Sergio Aguero.

Kitame grupės mače labai svarbius tris taškus išvargo Čilės komanda, po dramatiškos kovos 2:1 palaužusi Bolivijos ekipą.

Čiliečius pačioje antro kėlinio pradžioje į priekį išvedė Arturo Vidalis, tačiau jau po 15 minučių rezultatą išlygino Jhasmany Campos.

Rungtynių likimas sprendėsi per teisėjo pridėtą laiką – pergalingą įvartį iš 11 metrų baudinio jau 100-ąją mačo minutę įmušė tas pats A. Vidalis.

Čilė 2 – 1 Bolivija
46' [1 – 0] Arturo Vidal
61' [1 – 1] Jhasmany Campos
90+10' [2 – 0] Arturo Vidal (iš 11 metrų baudinio)

Argentina 5 – 0 Panama
7' [1 – 0] Nicolas Otamendi
32' Anibal Cesis Godoy (Panama) gavo raudoną kortelę – antra geltona
68' [2 – 0] Lionel Messi
78' [3 – 0] Lionel Messi
87' [4 – 0] Lionel Messi
90' [5 – 0] Sergio Aguero

D grupės turnyro lentelė:

1.Argentina22007:16
2.Čilė21013:33
3.Panama21012:63
4.Bolivija20022:40

Į „Copa America“ čempionato ketvirtfinalį iškops po dvi geriausias grupių komandas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)