Islandai Europos čempionate žais F grupėje kartu su Austrija, Portugalija ir Vengrija. Norvegai į varžybas nepateko.

Belgijos rinktinė namų Briuselio „Roi Baudouin“ arenoje žaidė su Suomija ir vos išplėšė lygiąsias 1:1 (0:0). Suomiai net pirmavo 1:0 po Kaspero Hamalaineno smūgio 53-ią min., bet 89-ą min. Romelu Lukaku spėjo išlyginti santykį 1:1.

Belgai Senojo žemyno pirmenybėse kovos E grupėje drauge su Švedija, Italija ir Airija. Suomiai turnyre nedalyvaus.

Lenkija savo aikštėje Gdansko „Energa“ stadione jėgas išbandė su Olandija ir pralaimėjo svečiams 1:2 (0:1). Į olando Vincento Jansseno įvartį 33-ią min., lenkas Arturas Jedrzejczykas 60-ą min. atsakė savo taikliu smūgiu. Pergalę lėmė Georginio Wijnaldumo įvartis 76-ą min.

Lenkų varžovės Euro2016 C grupėje bus Vokietija, Ukraina ir Šiaurės Airija. Olandų tarp stipriausių žemyno komandų nematysime.

Norvegija 3 - 2 Islandija

1' Stefan Johansen [1 - 0]
36' Sverrir Ingi Ingason [1 - 1]
41' Andre Helland [2 - 1]
67' Alexander Sorloth [3 - 1]
81' Gylfi Sigurdsson [3 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

Belgija 1 - 1 Suomija

53' Kasper Hamalainen [0 - 1]
89' Romelu Lukaku [1 - 1]

Lenkija 1 - 2 Olandija

33' Vincent Janssen [0 - 1]
60' Artur Jedrzejczyk [1 - 1]
76' Georginio Wijnaldum [1 - 2]