Paskutiniame ture „Brondby IF“ futbolininkai namuose 1:2 (1:0) nusileido sidabrą iškovojusiai Haderslevo „SonderjyskE“ (62 tšk.) ekipai.

Aikštės šeimininkai pirmavo po tikslaus Andrew Hjuslagerio (42 min.) smūgio, tačiau antrajame kėlinyje abu įvarčius nugalėtojams pelnė Nicolai Madsenas (51 ir 84 min.).

Nesėkme čempionatą baigė ir „Aalborg BK“ klubas, kuriame nebuvo registruotas Lietuvos rinktinės puolėjas Lukas Spalvis, svečiuose 2:3 (2:0) nusileidęs septintoje pozicijoje likusiai „Odense BK“ (46 tšk.) vienuolikei.

Po tikslių Janniko Pohlo (1 min.) ir Kaspero Risgardo (23 min.) smūgių „Aalborg BK“ futbolininkai pirmavo 2:0, tačiau antrajame kėlinyje po įvartį į svečių vartus įmušė Frederikas Tingageris (67 min.), Andersas Jacobsenas (76 min.) ir Azeras Busuladžičius (85 min.).

Šalies čempione po trejų metų pertraukos vienuoliktą kartą tapo „Kobenhavn“ (71 tšk.) komanda, o bronzos medaliai atiteko praėjusio sezono nugalėtojai Herningo „FC Midtjylland“ (59 taškai) ekipai.

Rezultatyviausiu Danijos futbolo pirmenybių žaidėju su 18 įvarčių tapo Lukas Spalvis („Aalborg BK“).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)