Įvarčius „Liverpool“ klubui, kuris su 54 taškais pakilo į septintą vietą ir dar turi rungtynes atsargoje, pelnė belgas Divockas Arigi, prancūzas Mamadou Sakho, Danielis Sturridge'as ir portugalas Philippe Coutinho.

Kitame susitikime „Manchester United“ komanda namuose priėmė Londono „Crystal Palace“ ekipą ir laimėjo prieš svečius 2:0 (1:0). Pirmą įvartį londonietis Damienas Delaney 4-ą min. įsimušė į savo vartus, o 55-ą min. Matteo Darmianas padvigubino rezultatą.

Trečiame mače Londono „West Ham“ klubas savo aikštėje 3:1 (2:0) įveikė „Watford“ futbolininkus. Du įvarčius iš 11 metrų baudinių aikštės šeimininkams pelnė Markas Noble'as.

„Liverpool“ 4 - 0 „Everton“

43' Divock Origi [1 - 0]
45+2' Mamadou Sakho [2 - 0]
61' Daniel Sturridge [3 - 0]
76' Philippe Coutinho [4 - 0]

50' Ramiro Mori („Everton“) – raudona kortelė

„Manchester United“ 2 - 0 „Crystal Palace“

4' Damien Delaney [1 - 0] („Crystal Palace“, į savo vartus)
55' Matteo Darmian [2 - 0]

„West Ham“ 3 - 1 „Watford“

11' Andrew Carroll [1 - 0]
45' Mark Noble [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
53' Mark Noble [3 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
64' Sebastian Prodl [3 - 1]

90+1' Troy Deeney („Watford“) – nerealizavo 11 metrų baudinio
90+3' Nordin Amrabat („Watford“) – raudona kortelė