Varžovus „Real“ įveikė rezultatu 5:1. Po kartą karališkojo klubo gretose pasižymėjo Karimas Benzema, Isco, Garethas Bale'as ir Jamesas Rodriguezas.

Be įvarčio aikštės nepaliko ir savaitės viduryje „Wolfsburg“ gynybą nusiaubęs C. Ronaldo, kamuolį į varžovų vartus pasiuntęs jau per teisėjo pridėtą laiką.

Pergalė leido „Real“ bent laikinai aplenkti Madrido „Atletico“ ir pakilti į antrą vietą. Nuo sekmadienį turo rungtynes žaisiančių „Barcelona“ futbolininkų „Real“ dabar atsilieka 2 taškais.

„Getafe“ 1 – 5 „Real“
29' [0 – 1] Karimas Benzema
40' [0 – 2] Isco
50' [0 – 3] Garethas Bale'as
84' [1 – 3] Pablo Sarabia
88' [1 – 4] Jamesas Rodriguezas
90' [1 – 5] Cristiano Ronaldo

„Las Palmas“ 1 – 1 „Sporting Gijon“
3' [1 – 0] Pedro Bigasas
48' [1 – 1] Jony

„Eibar“ 2 – 1 „Real Sociedad“
7' [0 – 1] Davidas Zurutuza
32' [1 – 1] Sergi Enrichas
58' [2 – 1] Gonzalo Escalante

„Celta“ 1 – 1 „Real Betis“
24' [0 – 1] Alfredas N'Diaye
78' [1 – 1] Pablo Hernandezas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)