„Atletico“ po dviejų Antoine'o Griezmanno įvarčių (36 ir 88 min. iš 11 metrų baudinio) 2:0 (1:0) įveikė titulą gynusią „Barceloną“ ir atsirevanšavo jai už nesėkmę pirmoje akistatoje 1:2.

Tuo metu „Bayern“ komanda svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Lisabonos „Benfica“, kurią savo aikštėje buvo įveikusi 1:0.

Pirmieji į pusfinalį žengė Madrido „Real“, bendru rezultatu 3:2 (0:2, 3:0) pranokęs „Wolfsburg“, ir „Manchester City“, bendru rezultatu 3:2 (2:2, 1:0) eliminavęs PSG.

Pusfinalio etapo burtai, suporuosiantys keturias stipriausias šių metų Europos futbolo komandas, bus traukiami penktadienį, balandžio 15 d.

Rungtynių eiga:

Madrido „Atletico“ 2 – 0 FC „Barcelona“ (pirmas mačas – 1:2)
36' [1 – 0] Antoine Griezmann
88' [2 – 0] Antoine Griezmann (11 m)

Pirmas susitikimas Barselonoje prasidėjo ne taip, kaip tikėjosi daugelis – 25 min. Fernando Torresas išvedė „Atletico“ į priekį, tačiau jau po 10 min. jis užsidirbo antrą geltoną kortelę ir paliko saviškius dešimtyje. Katalonai tuo netruko pasinaudoti ir po dviejų Luiso Suarezo įvarčių (63 ir 74 min.) išplėšė pergalę 2:1.

„Atletico“ itin aktyviai pradėjo rungtynes ir per pirmas 10 minučių net tris kartus šovė į „Barcos“ vartus: Marcas-Andre ter Stegenas atrėmė Yannicko Ferreiros-Carrasco ir Antoine'o Griezmanno mėginimus, o Gabi smūgis iš baudos aikštelės pralėkė per aukštai.

26 min. Luisas Suarezas uždirbo kampinį katalonams, bet Neymaro pakeltą kamuolį pagavo Janas Oblakas.

33 min. teisę į baudos smūgį gavo Lionelis Messi, tačiau buvo netikslus.

Kėlinio pabaigoje Diego Simeones auklėtinių spaudimas pasiteisino: Saulis Niguezas atliko puikų perdavimą kaire koja ir Antoine'as Griezmannas technišku smūgiu galva išvedė šeimininkus į priekį – 1:0.

42 min.šūvį iš toli paleido Neymaras, bet J. Oblakui didelių sunkumų jis nesukėlė.

„Atletico“ ir toliau nemažino savo apsukų: 53 min. po kampinio ir Juanfrano smūgio galva kamuolys atsimušė į skersinį.

Aukštesnę pavarą įjungė ir svečiai: 66 min. į vartus šovė L. Suarezas, bet J. Oblakas ir vėl buvo nepramušamas.

Katalonų atakų bangos ir toliau ritosi viena po kitos, bet madridiečiai laikėsi.

87 min. Andresas Iniesta savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, nors ir parodė tik geltoną kortelę. A. Griezmannas buvo tikslus – 2:0.

92 min. „Barca“ galėjo išplėšti pratęsimą, bet L. Messi baudos smūgis praskriejo per aukštai.

„Atletico“: Jan Oblak, Diego Godin, Filipe Luis, Lucas Hernandez, Juanfran, Koke, Augusto Fernandez (90' Stefan Savič), Gabi, Saul Niguez, Antoine Griezmann (90' Angel Correa), Yannick Ferreira-Carrasco (74' Thomas).

„Barcelona“: Marc-Andre ter Stegen, Gerard Pique, Daniel Alves (64' Sergi Roberto), Javier Mascherano, Jordi Alba, Ivan Rakitič (64' Arda Turan), Sergio Busquets, Andres Iniesta, Luis Suarez, Lionel Messi, Neymar.

Lisabonos „Benfica“ 2 – 2 Miuncheno „Bayern“ (pirmas mačas – 0:1)
27' [1 – 0] Raul Jimenez
38' [1 – 1] Arturo Vidal
52' [1 – 2] Thomas Mueller
76' [2 – 2] Anderson Talisca

Vokiečiai pirmą dvikovą namuose laimėjo tik 1:0, nors Arturo Vidalis įvartį pelnė jau antrą minutę.

„Benfica“ drąsiai pradėjo susitikimą ir 3 min. Eliseu baudos smūgiu pataikė į varžovų išrikiuotą sienelę bei uždirbo kampinį. Iš jo portugalams naudos išpešti nepavyko.

Vokiečiai po atsargios pradžios įsižaidė ir 19 min. netoli tikslo buvo Thomas Muelleris, sulaukęs tikslaus Philippo Lahmo perdavimo.

22 min. smūgiu galva Edersono Moraeso ramybę sudrumstė pirmojo mačo didvyris Arturo Vidalis.

27 min. „Benfica“ klubui pavyko pasiekti savo: po Eliseu aukšto perdavimo Raulis Jimenezas laimėjo kovą prieš kelis varžovus ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus, kuriuos nesėkmingai paliko Manuelis Neueris – 1:0.

30 min. tas pats R. Jimenezas galėjo ir padvigubinti rezultatą, bet šį kartą M. Neueris buvo savo vietoje.

38 min. „Bayern“ fanus iš savo vietų pakėlė A. Vidalis, galingu šūviu pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą – 1:1.

53 min. bavarai dar labiau priartėjo prie kito etapo: po kampinio įvartį koja pelnė Thomas Muelleris – 1:2.

72 min. arti dublio buvo A. Vidalis, po kurio bandymo E. Moraesas vos nepraleido kuriozinio įvarčio.

76 min. portugalai atgaivino intrigą, kai precizišku baudos smūgiu pasižymėjo Andersonas Talisca – 2:2.

Visgi per likusį laiką šeimininkams išsigelbėti nepavyko – į kitą etapą keliauja vokiečiai.

„Benfica“: Ederson Moraes, Victor Nilsson Lindeloef, Eliseu (88' Luka Jovič), Jardel, Andre Almeida, Ljubomir Fejsa, Eduardo Salvio (68' Anderson Talisca), Pizzi (58' Goncalo Guedes), Mehdi Carcela-Gonzalez, Renato Sanches, Raul Jimenez.

„Bayern“: Manuel Neuer, Javier Martinez, Philipp Lahm, David Alaba, Joshua Kimmich, Thiago Alcantara, Xabi Alonso (90' Juan Bernat), Arturo Vidal, Franck Ribery (90' Mario Goetze), Douglas Costa, Thomas Mueller (84' Robert Lewandowski).

Šio sezono UEFA Čempionų lygos turnyro nugalėtojas paaiškės gegužės 16 dieną Milano San Siro stadione.

Nugalėtojų titulą gynė FC „Barcelona“ futbolininkai, kurie pernai finale Berlyne 3:1 įveikė Turino „Juventus“.

Rezultatyviausias turnyre kol kas – Cristiano Ronaldo su 16 įvarčių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (549)