Abi komandos nuo demonstravo atakuojantį žaidimą ir neretai keitėsi pavojingais išpuoliais. Rungtynių pradžioje „Trakai“ galėjo išsiveržti į priekį, tačiau atsidūręs vienas prieš vieną Nerijus Valskis pataikė tiesiai į vartininką.

Vėliau šimtaprocentę progą turėjo ir„Sūduva“ – Tomas Radzinevičius padėjo nuo gynėjų, bet „Sūduvos“ kapitono muštas kamuolys pataikė į virpstą. 23 min. po T. Radzinevičiaus smūgio „Sūduvą“ gelbėjo Marius Rapalis.

Prieš pertrauką „Trakai“ buvo du kartus labai arti tikslo. 44 min. po išmetimio iš užribio N. Valskis galva numetė kamuolį link tolimojo virpsto, bet A. Klimavičius kamuolio nepasiekė.

Baigiantis kėlinio laikui Karolis Chvedukas pargriovė į baudos aikštelę įsiveržusį Deividą Česnauskį ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Sūduvos“ vartus. Tačiau Davido Aršakiano smūgį atrėmė Ivanas Kardumas.

Antrojo kėlinio viduryje po baudos smūgio vienas „Sūduvos“ žaidėjų galva pavojingai smūgiavo virš vartų.

71 min. „Trakai“ išsiveržė į priekį po gražaus įvarčio. Deividas Česnauskis gavo kamuolį dešiniajame krašte ir suktu smūgiu kaire koja pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Netrukus „Sūduva“ grasino varžovų vartams, bet M. Rapalis puikiai atrėmė T. Radzinevičiaus galva smūgiuotą kamuolį.

Pačioje rungtynių pabaigoje „Trakai“ greitoje kontratakoje įtvirtino savo persvarą. Gavęs perdavimą iš krašto šalia vartų N. Valskis smūgiavo kamuolį ir šis rikošetu atšokęs nuo gynėjo kojos aukšta trajektorija įskriejo į vartus.

Kitame pusfinalyje vakar „Žalgiris“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kauno „Stumbru“. Atsakomosios rungtynės vyks balandžio 23 ir 24 dienomis.